Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha rossz időjárási viszonyok...

Ha rossz időjárási viszonyok miatt törlik a járatomat akkor mi van? Elmehetek a következővel anélkül hogy fizetnék? Vagy később elindítják a járatomat? Ott maradhatok addig a reptéren? Vagy ilyenkor hogy van?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Erről a légitársaság fog tudni többet mondani.


Általában ilyenkor felajánljàk, hogy elmehetsz a következővel, vagy átfoglalhatsz, de nyilvàn a jegyedtől is függ.

2018. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ryanair: vagy átfoglaltatod magad a legközelebbi járatra, amin van hely (ez simán lehet 3-4 nap múlva is...) vagy visszakéred a jegyed árát és veszel más légitársaságnál másikat.
2018. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából KLM-mel utazom, de gondolom a lehetőségeim hasonlóak. Köszönöm :)
2018. jan. 20. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

en mar kestem le Parizsban jaratot (delrol utaztam BUD-ra, parizsi atszallassal)

kesve indult a gepunk, a csatlakozast nem ertem el, azonnal atfoglaltak a kovetkezo jaratra (ami kb. 3 ora mulva indult)

ha van aznap jarat, akkor sima liba, ha nincs, akkor a hotelt is fizetnie kell a legitarsasagnak (foleg ha olyan nepszeru legitarsasaggal mesz mint a KLM)

de csak akkor ha az o hibajukbol kesed le a gepet

nyilvan ha elidozol a dutyfriiben, akkor nem ;)

2018. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! ;)
2018. jan. 22. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!