Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hol tudok olcsó repülőjegyet...

Hol tudok olcsó repülőjegyet venni?

Figyelt kérdés
Prágába mennék a párommal, de kb. 20 ezer mindenféle illetékkel/fő. Nekünk ez elég sok, olyan 12-ből szeretnénk kihozni. Lehetséges ez? Ha nem repülővel, akkor mivel éri meg menni?
2020. febr. 8. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon fontos, hogy semmiképp se írd meg mikor utaznátok illetve, hogy melyik légitársaságokat nézted meg eddig.
2020. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Február végén, március elején van mindkettőnknek szabija. 2. hét, feb 28-tól. Ekkor lenne ideális. A ryanair oldalát nézegettem.
2020. febr. 8. 13:27
 3/9 A kérdező kommentje:
2 hét, feb. 28-tól*
2020. febr. 8. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Feb 29-től két hét most éppen 14500 fejenként, ennél lényegesen olcsóbb szerintem nem lesz. Azt mondjuk nem tudom mit akartok Prágában csinálni két hétig, szerintem az rohadt sok idő ott.
2020. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó repülőjegyet úgy kell venn, hogy az ember nézi rendszeresen és megveszi ha neki megfelelő az ár.

Csak tájékoztatásképp, a mőlt hétvégén voltam PRógóban péntek-vasárnap közt 6000 Ft-ért.

Február vége még mindig holtszezon, erősen irreális a 20 ezres ár.

Amúgy mondták már neked, hogy felejtsd el azt az illeték szót? Úgy tűnik tőle, mintha sosem utaztál volna még.

2020. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Praga Budapestrol ~5 ora autoval. Ehhez kepest repulovel nemcsak draga, de siman hosszabb a repterre es repterrol utazassal, becsekkolassal, sz*rakodassal egyutt, kotottseggel jar, csomagot is csak nagyon korlatozottan tudsz vinni.
2020. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Prágába legésszerűbb vonattal utazni. Autóval sosem mennék, mert nagyon körülményes maga az út, és a parkolás majdnem lehetetlen.
2020. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-osnak: nincs mindenkinek autója...


Kérdező, nekem Ryanair febr 28-ra 7.200 ft-os jegyet hoz ki, márc. 14 vissza szintén ennyi - ez fejenként kb. 14.500 ft oda-vissza.

Vonattal sem olcsóbb, Prága kirándulójeggyel 49 euró oda-vissza.

2020. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: 2 hétre a szállás és a kaja igencsak húzós tud lenni, ha 8 ezerrel olcsóbb repjegy fér csak ki, akkor mi lesz a szállással? - hacsak nem ismerőshöz mentek.
2020. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!