Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy csomag szódabikarbóna...

Egy csomag szódabikarbóna repülőtéren?

Figyelt kérdés
Azzal szoktam a testemet eß az arcomat,mosni,radirozni minden nap. 1kg lucullus kiszereles. Szerintetek felbontjak emiatt a befoliazott borondot? (Feher por) .Nem kamu kerdes!!!

2020. febr. 11. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy felnyitják emiatt.
2020. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek cipelsz ilyen baromsagot? Kulfoldon barhol megkapod fillerekert.
2020. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felnyitják, akkor sem lesz belőle bajod azon kívül, hogy erről kapsz egy hivatalos papírt meg esetleg elveszik a port.
2020. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se cipelném, vedd meg külföldön.
2020. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy felbontják emiatt. Nekem a fullra telepakolt hátizsákomat pakoltatták ki egy furcsa (négyszögletes) műanyagban lévő tengeri só miatt. Szerencsére rajta volt az eredeti felirat, Sal, így utána már nem foglalkoztak vele. De igazuk van az előttem szólóknak - én sem vinnék 1 kg szódabikarbónát, (már csak emiatt sem).
2020. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!