Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgépre lehet felvinni...

Repülőgépre lehet felvinni gyógyszert?

Figyelt kérdés

3 dolgot szeretnék magammal vinni: orrcsepp (10 ml), algopyrin és nospa. Ezeket felvihetem a gépre abban a táskámba, ami velem jön? (nem viszek bőröndöt csak 1 kézipoggyászt)

Csak mert olvastam, hogy szükséges orvosi engedély néhány dologhoz. Ha így áll nyilván az orrcseppet és a nospat nem viszem, hanem ott veszem, de az algopyrin vényköteles, vagyis nem tudnék ott venni.


2020. febr. 11. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Fel. Orcseppet a folyadékos zacskóba tedd. Az algopyrinrol érdemes lenne amuyg leszokni
2020. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan gyógyszerekre kell engedély ami vényköteles, vagy külföldön is komoly gyógyszernek számít.

pL: morfium tartalmú gyógyszerek.. cukrosoknak inzulin stb-

orrspray, nospa,fájdalomcsillapítók felmehetnek.

2020. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy baromi gyakori kérdés -- meg is válaszolták előttem -- ami szintén gyakori hogy nem gondolkodnak a T. utazótársak és nem kérdezik meg hogy a célországba bevihetik-e! Japán és az Egyesült Arab Emirátus például rettenetesen szívós ez ügyben de metamizole-t cipelni magaddal, az díjnyertes ötlet. [link] ezt nézegesd.
2020. febr. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ps. Japán szabályok: [link]
2020. febr. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3,4!


Ja, rendkívül valószínű, hogy Japánba utazik egy kezipoggyasszal, nem?

2020. febr. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!