Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőgépre lehet altatót...

Repülőgépre lehet altatót felvinni?

Figyelt kérdés
Életemben nem repültem még és őszintén megvalva félek és arra gondoltam hogy vennék be altatót hogy végig aludjam az utat

2020. febr. 28. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan felviheted, de egyébként nem kell félni a repüléstől. Sokkal biztonságosabb, mint bármely más közlekedési mód.
2020. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen szabályzat sem tiltja. De tényleg jobban tennéd, ha előbb olvasnál, utána kérdeznél, ráadásul nem csinálnád össze magadat valami olyantól, amit emberek milliói napi szinten csinálnak. Te sem vagy más, mint ők.
2020. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány órás út?
2020. febr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen felesleges az altató egy B6 vitamin vagy egy enyhébb nyugtató - pl. Valeriana - is megfelelő.

Altató már csak azért sem jó, mert gondolom, azért a felszállásnál még ébren akarsz lenni :D - a leszállásnál meg nem lenne célszerű, ha "félkómában" aludnál a székben, miközben már szállnak le az utasok.


Azt viszont mindenképpen javaslom, hogy fel és leszállásnál eukaliptuszos vagy mentolos cukorkát szopogass - így nem lesz se hányingered, se nem dugul be a füled.

2020. febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a bealtatózást én is butaságnak tartom. A félelemre, főleg azt sem tudod, hogy mitől félsz, nem megoldás az altató.
2020. febr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Nem tudod kiszámítani az altató hatását , nem javaslom. Gyengébb nyugtató esetleg, ha annyira félsz. De olvastam sok olyan stratégiáról, amivel le lehet győzni a félelmet, pl képzeld el a repülőt kívülről, ahogy megy, vagy tereld el a figyelmed, olvass, hallgass zenét. De az is lehet, hogy nem is fogsz félni. Anyukám nagyon fél a magasban, frászt kapott a repüléstől. Pár éve mégis fel kellett ülnie a madárra, azt hittük rosszul viseli majd, de - a legnagyobb meglepetésünkre - nagyon élvezte, különösen a felszállást és azt ahogy kanyarodott a gép.
2020. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!