Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair visszatérítés...

A Ryanair visszatérítés (törölt járat) másnál sem működik?

Figyelt kérdés
Se az applikációban, de a weboldalon...

2020. márc. 16. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jogosult vagy visszatérítésre?
2020. márc. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem térítenek vissza semmit.
2020. márc. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Igen, a lehetőség ott van, de hibát jelez minden felületen.
2020. márc. 17. 08:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Ingyen (a 35eurós díj nélkül) át lehet foglalni másik dátumra, a különbözetet ki kell fizetni, de csak akkor térítenek vissza ha Olaszo-ba volt jegyed.
2020. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Minden törölt járatot visszatérítenek vagy átfoglalnak választás szerint, mint mondom ott van a visszatérítés opció, csak nem működik.
2020. márc. 17. 08:21
 6/14 anonim válasza:
Nálam detto nem működik, pedig több járat refundjára lennék jogosult, de ha a visszatérítés gomra kattintok, csak kidob a címlapra. Nagyon érdekelne a megoldás...
2020. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nálam is van ez is, ha ott tovább is enged, akkor hibaüzenetet ír és felkínálja a form kitöltését, ha azt kitöltöm, akkor pedig azt írja, hogy rossz foglalási számot adtam meg (nyilván nem). Az applikácó pedig csak egy Opps! Error! hibaüzenettel ráz le.
2020. márc. 17. 09:02
 8/14 A kérdező kommentje:
A chat-en keresztül sikerült elintéznem.
2020. márc. 17. 09:24
 9/14 anonim válasza:
Nekem sem mukodik. Erdekelne hogy sikerult elintezni. a chat-et neztem en is de mivel robot valaszol neki sem kezdtem, inkabb irtam egy panaszlevelet, mellekelve par kepernyo mentest, de ha megosztanad a chat-es tapasztaltod szivessen vennem
2020. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A chat-en be kell írni, hogy live agent és akkor elő ember jelentkezik, de sokat kell várni (nekem kb 40 perc volt). Alapadatokat már a chat elején meg kell adni, ott a probléma leírásánál leírtam, hogy nem műkődik semelyik platformon a visszatérítés. Mikor jelentkezett az ember már rögtön írta, hogy rögzíti nekem a visszatérítést, kb 2 perc volt egész.
2020. márc. 18. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!