Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-nél hogy tudom a...

Ryanair-nél hogy tudom a priority ülésemet kicserélni 30 kg bőröndre?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megyünk nyaralni, és a 20 kg-os bőrönd helyett egyikünknek vettem priority seats-et, de ez csak a check-in-nél derült ki, mert az e-mailben fel sem tüntette a táskákat, és másfél nappal az indulás előtt tudtam felvenni a Ryanair-rel a kapcsolatot, akik természetesen el akarnak küldeni, vegyek másik bőröndöt. Nincs semmiféle lehetőség cserélni a priority jegyemet/visszamondani, akármi?

2019. júl. 10. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs csere lehetőség.
2019. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a chatablakon meg azon a linken kívül amit adnak milyen elérhetőség van még? Az e-mailben amiben a jegyeink voltak szó se volt priority seats-ről, nem is tudtam, hogy vásároltam ilyen szolgáltatást véletlenül, most derült ki, a check-in-nél...
2019. júl. 10. 09:41
 3/3 anonim ***** válasza:

+ 44 871 500 5050 - angol nyelvű. A hívások ára 0,13 £ / perc, plusz nemzetközi hívási díjak és hálózati extrák, valamint a telefonvállalat hozzáférési díja.

A telefonszám hétfotol péntekig 07:00 - 19:00 CET között hívható Szombat 9:00 - 18:00 CET and vasárnap 10:00-18:00 CET   

2019. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!