Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Idén nyáron már lehet repülni...

Idén nyáron már lehet repülni Európa-szerte korlátlanul?

Figyelt kérdés
Már most elegem van a bezártságból, és abból hogy még a szomszéd városba sem lehet elutazni! Minden program lemondva! Április végén lenne repülőutam, de a mostani helyzet szerint az is sztornó, de még reménykedem, hogy mégis utazhatok. Nyáron is repülnék több helyre, megőrülök, ha akkor is ez a karantén lesz, és nem mehetek sehová! Különben muszály leszek felíratni nyugtatót! 😠 Itthon nem lehet ezt kibírni.

2020. márc. 24. 18:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És ez még csak egy-két hete tart, de én már most az idegösszeroppás szélén állok ettől a bezártságtól!
2020. márc. 24. 18:49
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha kell akkor védőruhában utazok.
2020. márc. 24. 18:51
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha most mindenki maradna a seggén, akkor talán nyár végére lecsengene az őrület. Ha nem, akkor nem fog addigra se. Nekem is van áprilisra repülőutam, azt már törölték, de a júniusra foglalt utamban sem reménykedem már túlzottan.

Nehéz, igen, nagyon szar, igen, de azt nekem ne mondja senki, hogy ezt nem lehet kibírni, ennél sokkal durvább dolokat is ki lehet bírni, ha a helyzet megkívánja.

2020. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Túrázz a határokon belül, az egyelőre nem tilos, és ha kikerülöd a többi embert nem is túl veszélyes.
2020. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Bakker, már lassan két hete mondogatja mindenki, hogy maradj otthon! Szerinted véletlenül, poénból teszi ezt mindenki? Vajon buliból all le az egész világ gazdasága? Gondolkodj már el ezen egy kicsit, kérlek!


Én is becsavarodok a bezártságtól, de tudom, hogy az igazán nagy baj elkerülése érdekében a lehető legjobb dolog, amit tehetek, az az, hogy a seggemen maradok.


Egy héten egyszer kikocsikázok a város szélén egy jellegtelen, néptelen pusztába és ott sétálok egy órát, nem találkozva senkivel. Ezt egyelőre még szabad és megítélésem szerint így nem is árthat senkinek.

2020. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Itt évek lesznek mire minden helyreáll. A légitársaságok sorra mennek csődbe, gazdasági válság van kibontakozóban, sok helyen emellett politikai és társadalmi válság is lesz. Ráadásul az országok ezután a járvány után be fognak jobban zárkózni. Soha nem lesz már olyan, mint régen.
2020. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 D. Brasco ***** válasza:
90%
És akkor csodálkozunk hogy a járvány megallithatatlan,es hogy honapok ota tart a probléma.......nem is tudom mi ebben a meglepő,ha egyeseknek még mindog ez a legfontosabb,hogy mikor meg hova tudnak már végre utazni.......egyebkent egy jó darabig sehova!Mert ha vége is lesz ennek az egesznek az sem egyik naprol a masikra fog történni,és nem úgy hogy egyik nap még kijárási tilalom van,másnap meg mindenki oda megy ahova akar,ugy mint régen.
2020. márc. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez még mindig legalább két hónap, csak nézd az amerikai adatokat, de az európai se sokkal jobb, itthon is emelkedik a fertőzöttek száma. Ha úgy viselkednénk mint az ázsiaiak, akik bezárkóztak, nem mentek sehova, akkor lenne a dolog két hónap. De ez csak diktatúrában müködhet, demokréciában nem. Ha beindul fekete afrikban a dolog, akkor leszünk még nagyobb bajban. Szóval nem, kicsi a valószínűsége. Talán, nagyon talán nyár vége, de ha ősszel megy egy új kört a betegség..... Senki nem tudja..... Aggasztó a helyzet. Mi ugy oldjuk meg, hogy feleségemmel esténként lemegyünk sétálni, tegnap előtt pl jót hógolyóztunk a friss hóban. Kitrtás.
2020. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
48%
jaj te szegény gazdag. mindjárt sírok miattad! utazhatsz! az utazók miatt van ez a retkes vírus, amibe sokan beledöglenek, mert egyesek fullon vannak zsével aztán mehetnek összevissza szórni a lóvét!
2020. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
24%
5ös válaszolónak. gazdagot nem érdekli. szarik bele, ha miatta megdöglik pár ember, mit érdekli? az a lényeg, tudjon utazgatni, világot látni, jobbnál jobb nőkkel kú rni, a szegény, a munkás meg dolgozzon azért, h ezek a rohadokék jól érezzék magukat. ideje lenne, ha felébrednének az emberek végre, és pi csánvernék ezeket!
2020. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!