Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy módosítás korona...

Repülőjegy módosítás korona vírus idején mytrip és gotogate szerű oldalakon keresztül?

Figyelt kérdés
Sajnos egy tervezett körutamat ezeken keresztül foglaltam. Általában ilyenkor a következő gubanc van: a légitársaság azt hajtogatja, hogy ezeknek az irodáknak kell velük kapcsolatba lépni velük és nem tesznek semmit, ezek az irodák pedig arra hivatkoznak, hogy a légitársasággal kell felvennem a kapcsolatot, ők semmit nem tesznek.
2020. márc. 29. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

"Általában "


Konkrétan a te esetedben mi van? ;D

2020. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam egyenlőre még semmi, de pont pár hónapja volt pár esetem, ahol az említett gotogate és mytrip b*szott bármi segítséget adni járattörlésekkel kapcsolatban. A légitársaságok pedig nem voltak hajlandóak az üggyel foglalkozni, hisz nem rajtuk keresztül foglaltam.
2020. márc. 29. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért foglaltál rajtuk keresztül megint, ha egyszer már megszívattak?
2020. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tavaly foglaltam a jegyeket.
2020. márc. 29. 14:15
 5/5 kolbászos pacal válasza:
Senkinek nem ajánlom a Gotogate -et, hacsak nem akarja elbukni a pénzét. Tavaly április óta várom a COVID miatt törölt járatok pénzét (3000USD) Levelezgetnek, hogy keressem az Air Canada-t, nem az Ő dolguk visszatéríteni...az Air Canada azt mondja, hogy keressem a közvetítőt (Gotogate) ,hiszen ott foglaltam, ez nem az Ő dolguk. Egy egy levél váltás 2-3 hetet vesz igénybe, mindig más ügyintéző ír, és használhatatlan link-eket, info-kat küldenek. SOHA TÖBBET GOTOGATE ! SOHA
2021. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!