Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet mostanában Norvégiába...

Lehet mostanában Norvégiába utazni? A vírus miatt kérdezem (részletek lent).

Figyelt kérdés

Május elején repülnék Norvégiába, a jegyem régóta megvan már. A légitársaság nem mondta le még a járatot, közben Norvégiában újranyitnak az óvódák, iskolák, tehát oldják fel a korlátozásokat.

Nem találtam erre vonatkozó hiteles információt, ezért kérdezem itt, tudnátok linkelni hivatalos információkat a kiutazásra vonatkozóan ebben a helyzetben?

Köszönöm.



2020. ápr. 14. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Persze ha igazolod, hogy halaszthatatlan ügyben kell odamenned.
2020. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ott egyáltalán milyen a vírushelyzet?
2020. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy beengednek.
2020. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 D. Brasco ***** válasza:
100%
Azert mert ujra kinyit a bolt/ovoda/stb még közel sem biztos hogy téged,egy külföldit be fognak emgedni
2020. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
51%
Mondd le, eselytelen. Gyonyoru orszag, de most ott sokkal rosszabb a helyzet, mint itt.
2020. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Tényleg olvashatnál mielőtt kérdezel. Kimész, bevágnak két hét karanténba. hazajössz, kezdheted két hét karanténnal.

MARADJ A VALAGADON.

2020. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm "maradj a valagadon" nácikám, nem kioktatást kértem, hanem hiteles tájékoztatást.
2020. ápr. 15. 12:50
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kioktatás volt az morzsi, hanem megvetés. Megvetés mindaz iránt, amit bambán képviselsz. Az egoizmus iránti, a butaság iránti mérhetetlen m e g v e t é s.

Érted?

2020. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én itt élek,és szerintem nem fognak beengedni,hacsak nem nagyon fontos ügybe jössz..Egyébként itt a helyzet semmivel nem rosszabb..Jóval több a fertőzött,de nagyon jók az egészségügyi körülmények,és a halálozási arány is kb semmi..
2020. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Utolsó. Nyilván nem jókedvemben mennék, hanem halaszthatatlan üzleti ügyben. Nem állami szektor, de gyógyszeripar, szóval esélyt azért látok még.


Kedves morzsizó, most fröcsögsz, de gondolom elsőként mész majd beoltatni magad, ha piacra kerül a molekula a COVID-19 ellen. Nem kéne ítélkezni, mert ahhoz, hogy gyógyszerhez jussanak a magadfajták is, valakinek ilyenkor is át kell kelni a határokon. :)

2020. ápr. 16. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!