Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Online travel agency-n kereszt...

Online travel agency-n keresztül hogyan tudnék visszatérítést kapni a repülőjegyemre?

Figyelt kérdés
A mailekre nem válaszolnak, telefonon is csak 30-40 percekig lehet a muzsikát hallgatni a gombnyomogatós robothang után. A légitársaság meg elhajt ugyanis OTA-n keresztül foglaltam a jegyem.
2020. ápr. 16. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik ota?
2020. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
etraveli
2020. ápr. 16. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A saját idegpályàim kárán tanultam meg, hogy ugynoksegen keresztül csak legvégső esetben foglalunk - pontosan ezért. Én a myTrip.com-mal båsztam rá, a 737 MAX-ok földön maradása miatt törölték a járatunk egyik szegmensét oda-vissza, de a lègitarsaság nem foglalt minket át, az az ügynökség dolga ilyenkor. A telefonszámuk megváltozott, különböző régiók ugyfelszolgalatai egymás foglalásaiba nem akartak belenyúlni, emailekre nem reagàltak.


Ami segített, az az volt, hogy bemószeroltam őket nemzetközi szolgáltatásértékelő oldalakon, az IATA-nak is írtam és a SkyScanner ügyfélszolgálatának. Ezen kívül véletlenül megtaláltam a légitársaság ügynökségekkel kapcsolatot tartó osztályának nem a nyilvánosságnak szánt emailcímét is, de ez csak mázli. Nyilván nem tudom, melyik segített végül , de tény, hogy pár napon belül rendben átfoglaltak - de így is egy hónapig izgulhattam.

2020. ápr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Bravofly-al volt ugyem de ok normalisan megoodottak semmi gond nem volt veluk. De ahol te foglaltal az olyan noname hogy sok joban nem remenykednek. En meg nem is hallottam roluk.
2020. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!