Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Légiforgalmi irányítás -mennyi...

Légiforgalmi irányítás -mennyire nehéz bekerülni, mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy mennyire nehéz bekerülni? Milyen a képzés? Illetve, hogy mennyire van fejlődési lehetőség? Nagyon érdekel ez az egész, számomra ez hivatás lenne, imádom a repülést, a repülőket és mindent, ami ehhez kapcsolódik.

Előre is köszi a válaszokat!



2020. ápr. 17. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
POKOLIAN nehéz.
2020. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hungaro Controlhoz nagyon nehéz bekerülni. Nagy a szórás, ráadásul olyan dolgok miatt, amiken nem igazán tudsz változtatni (reakcióidő, vészhelyzetben mérlegelés stb).
2020. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy van egy elég komoly felvételi teszt, amin csak egyszer próbálkozhatsz.
2020. ápr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Radar előtt: így dolgoznak a Hungarocontrol légiforgalmi irányítói

https://www.youtube.com/watch?v=xP_qtbMryl0


Így lehetsz légiforgalmi irányító a Hungarocontrolnál

https://www.youtube.com/watch?v=tb1Gwh09sWs

2020. ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valahogy lehet fejleszteni ezeket a készségeket? Például a reakcióidőt.

2020. ápr. 18. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igencsak nehéz bekerülni, készülni sem tudsz rá és nem is kell. Főleg reakcióidőt, gyors döntési készségeket mérnek.

Egyszer lehet csak megpróbálni, de ha nagyon akarod jelentkezz, az nem kerül semmibe.

2020. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz készülni nem nagyon lehet rá és nem is ajánlják. Pillanatok alatt kell döntéseket hozni, és az életben csak egyszer lehet megpróbálni ha feast teszten buksz soha többet a világ egyik országában sem jelentkezhetsz többet.
2020. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 7 kör volt a teszt, és a 7.en buktam ki :(

Sajnáltam nagyon, de úgy kaptam meg a záradékot, hogy bár csak egyszer lehet próbálkozni, de mivel jól szerepeltem még egy lehetőséget kapok.

De nem mentem újra (még).

2020. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Hivatalosan így van, de nekem tényleg azt írták még egyszer megpróbálhatom. Van róla hivatalos papírom.
2020. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. ápr. 24. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!