Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik oldalon lehet nem...

Melyik oldalon lehet nem retúr repülőjegyet keresni?

Figyelt kérdés
A visszaindulást még nem tudom, ezért egyelőre csak oda felé vennék jegyet de minden ilyen árkalkulátoros oldalon be kell írni a visszaút időpontját is.
2020. máj. 25. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Skyscanner.com oldalon be tudod állítani, hogy egyirányú utakat mutasson csak. Szerintem a többin is.
2020. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bárhol.
2020. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
Barmelyik repjegy kereső oldalon be tudod allitani hogy egy irányú vagy retour jegyet keresel.
2020. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Édesistenem, könyörgöm segíts. Az még nem tűánt fel drága kérdező, hpgy be kell pipálnod az egyirányú opciót, és akkor csak oda jegyeket fogsz találni?

Egyébként nem mindegy, melyik légitársaság, mert a hagyományos légitársaságoknál a messzi retúr jegy kb annyiba kerül, mint az egyirányú.

2020. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, most már látom. De nem értem, miért nem lehet ezt normális stílusban közölni...


Így - se úgyse veszek retúr jegyet, mert lehet hogy félévet lehet hogy egy évet maradok külföldön.

2020. máj. 25. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, megkérdezhetem, milyen országba mész? ugyanis vannak olyan országok, hogy ha nincs a kezedben a retúr jegy - vagy egy meghívólevél ottani embertől, esetleg munkaszerződés - akkor bizony be sem engednek az országba.
2020. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Külföld is tud róla hogy te azt az időd ott tervezed tölteni? Lásd előző válasz.
2020. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, állítólag tanulni megy. Priviben írta.
2020. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális stílusban válaszoltam. A könyörgésem arra vonatkozott, hogy ennél egy 80-as IQ-jú fiatal is életrevalóbb, mint ahogy te nekiláttál ennek a feladatnak. Tényleg nem kellene megharagudnod a dorgálásért, de egy csomó külföldi az alapján fog következtetéseket levonni, hogy lát téged - állítólag nem is kevés időre mész TANULNI bameg - külföldre, és alapvető egyszerű dolgokban vagy életképtelen
2020. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4,9-es, veled még soha nem fordult elő, hogy valamit nem vettél észre, átsiklottál valami felett? Csak zárójelben jegyzem meg, hogy egyik évben a könyvelőm nem vette észre, hogy ki kell pipálni egy sort a bevallásnál, s emiatt nem 30 nap alatt kaptam meg az adóvisszatérítést, hanem 75 nap alatt. Nem voltam boldog, de nem beszéltem így vele, mert Ő is ember...


És igenis, hogy magas lóról MINŐSÍTED a kérdezőt, méghozzá meglehetősen durva stílusban :-(

2020. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!