Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az utazómajom nevű oldalon...

Az utazómajom nevű oldalon találtam egy jó kis ajánlatot. Valaki már foglalt, esetleg tippekkel segiteni repülőjegy foglalásban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Milyen tippekre gondoltal? Feltetelezem, hogy a nevedet, szuletesi datumodat es egy igazolvanyszamot egyedul is le tudsz irni. Ennyi kell ugyanis a foglalashoz. Meg egy email cim.
2017. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Azt mondod, lájkolál egy oldalt, ott voltak betűk, és fogalmad nincsen mit kezdjél vele?

A sejtésem, miszerint a sok lájk sok birkaszaart + bégetést jelent beigazolódni látszik.

2017. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy milyen tippekre gondoltam? Olyasmirehogy ha netan foglaltal mar volna kulfoldi oldalon repjegyet, akkor segitel es nem csak felesleges marhasagokat kommentelnel a kerdesemhez! A masik ertelmes valaszolo meg biztos sose lajkolt meg egy oldalt sem es soha nem keltette fel a figyelmet esetleg egy utazas... bar biztos zseni a gyerek... . Miert mindig csak a rosszindulat es beszologatas, ha nem tudsz ertelmes valaszt adni, segiteni.... inkabb hallgass...
2017. jan. 21. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Én foglaltam már. Milyen segítség kell?
2017. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Úgy érzem összekevered azt a fajta megvetést amit a butaság, a tudatlanság és az eredendő lustaság iránt érzek a rosszindulattal. A kettő nem ugyanaz. Az egyik belőled sugárzik (segítek: butaság, lustaság stb), a másik valami olyan, amit belekeversz indokolatlanul a témába.

A birkaganéjt nem véletlenül említettem, valószínűleg segít neked a főmajom, ha elég sok jutalékot fizetsz és sok mosolygóst teszel a kérésed mögé. Igaz, most valahol a Csendes-óceánnál veri el azt a pénzt, amit az áltudományával lehúzott a nagyon buta rajongókról.

Egyébként hogy értsd, az itt válaszadók értelmesebb része szokott foglalni külföldi oldalakon. Biztosan tudom, ők beszélnek nyelveket.

Első kézből tudom, hogy az angol, francia, spanyol oldalakat érdemes használni. Erre bíztatok mindenkit, és a profik is itt hirdetik itten.

Amúgy nem pontosan értettem, milyen tippekre vágysz tőlünk földi halandóktól. Esetleg valami olyanra, amit a mester nem osztott még meg veled???

2017. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Továbbra sem értem, milyen segítség kell. Eldönteni, hogy az adott jegy jó áron van-e? Vagy a foglalásban?
2017. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
#5 Utazómajom kit húz le pénzzel szerinted??? Teljesen ingyen osztja a tanácsait.
2017. jan. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Még egyetlen olyan bejegyzése nem volt, amin ne keresett volna. Lehet hogy nem érted, de csakis olyan bejegyzést tesz közzé, amire kattintva/vásárolva ő jutalékot kap.

Persze azt már nem meséli el, hogy más módon foglalva olcsóbb lenne az adott dolog, és olyanokról még véletlenül sem beszél, hogy te magad hogyan keressél. Azért nem, mert akkor megszűnnek a kattintások.

2017. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem le kéne foglalni a repülőjegyet...
2017. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne menj sehová.


Ha már ezen a ponton elakadsz, akkor biztosan eladnak két tevéért bárhol a világon...

2017. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!