Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air lemondásra a választ...

Wizz Air lemondásra a választ meddig húzzák?

Figyelt kérdés

Május 24-én tettem panaszt, hogy önkéntesen lemondanám a júliusi utazásomat. Június 6-án jeleztek vissza, hogy küldjem el a bankszámlám adatait egy titkosított dokumentumban, amit meg is tettem pár nap múlva. Azóta se kép se hang, a foglalásom ugyanúgy elérhető az oldalon, meg tudnám csinálni a check-in-t is. A telefonos ügyintéző nem tudja kapcsolni nekem a panasz osztály, amúgy látja a május 24-i lemondásomat.


Van valakinek tapasztalata ezzel? Visszajeleznek egyáltalán vagy majd csak egyszer utalnak?


2020. júl. 3. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem törölték a járatodat, akkor nagyon sokba fog kerülni az út lemondása, amit a jegy árából fognak levonni.

Amúgy annyit tudok, hogy rengeteg feltorlódott ügyük van a koronavírus miatt, ráadásul még most saját maguk alatt is vágják a fát, mert pl. júniusra indítottak egy csomó spanyol járatot, de aztán törölniük kellett, júliusiból is sokat törölnek. Lényeg a lényegben: még a koronavírus idején írták, mondták többen, hogy nem sietik el a visszafizetést - akár 2 hónapba is telhet, amire megkapod a pénzt.

Tudom, nem jó hír, de ez van... :-(

2020. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Magánvélemény, de szerintem súlyos hiba volt lemondani a repülőjegyedet. Szimplán azért, mert ellenkező esetben a cég tette volna meg és mindent visszakaptál volna.

Így meg buktál egy valag pénzt.

Amőgy nem papnaszt kellett volna tenned, ha mégis kitartasz az álláspontodnál, hanem simán a weblapon kattintgatni. Tapasztalatom szerint úgy max 60 napon belül mindíg utaltak.

2020. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem két hónap után sem fizettek vissza semmit. Még mindig várok. Igaz nem Wizzair volt, de a lényeg, hogy nagyon nem sietik el a visszafizetést.

De ellenkező esetben viszont automatikusan vonják le a pénzed. Kíváncsi vagyok ha jegyvásárlás közben azt mondanám, hogy "majd 60 napon belül kifizetem" akkor mit csinálnának.

2020. júl. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok ha jegyvásárlás közben azt mondanám, hogy "majd 60 napon belül kifizetem" akkor mit csinálnának"


Egyszerű a válasz:-) ha 24 órán belül nem fizetsz (pl. utalásnál) akkor törlik a foglalást, semmissé válik, nem lesz jegyed.

2020. júl. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!