Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet a legegysuerűbben...

BihDora kérdése:

Hogyan lehet a legegysuerűbben, legolcsóbban, leggyorsabban Magyarországról Belgrádba jutni?

Figyelt kérdés
Debrecenből szeretnék Belgrádba eljutni, de interneten nem találtam jó megoldást. Reggel 10-re kellene oda érnem. Mit tudtok javasolni? Esetleg nincs valamilyen Facebook csoport ahol telekocsis lehetőségeket hírdetnek?

2017. febr. 15. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan facebook csoport,csak azt nem tudom mi szujseged van a facebookra ehhez amikor 2 hatalmas ilyen oldal is van a neten:

Oszkar

Blablacar

2017. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vonattal Zuglóig, onnan 5 7 7E 8E 108E 110 112 133E buszokkal a Keleti pályaudvarig, majd éjszakai vonattal Belgrádba. Átszállásos, de cserébe nem félálomban vezetést mímelő sofőrök kisbuszában kell nyomorognod. És oda is érsz kényelmesen időre.
2017. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyo köszönöm a gyors válaszokat! Blabla-t és Oszkárt ismerem, de egyiken sem találtam utat, semmilyen dátumon. Marad az éjszakai vonat, köszönöm a segítséget!
2017. febr. 16. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!