Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha visztek fel laptopot...

Ha visztek fel laptopot magatokkal a gépre, és használjátok, de utána pl aludni szeretnétek mert hosszabb az út, akkor addig felrakjátok a bőröndbe amit lezártok?

Figyelt kérdés

Tudom most nem olyan aktuális a kérdés. Ahova utazok kb 7-8 óra azért is terveztem vinni magammal majd a laptopomat.

Te fel szoktad tenni pl alvás közben a bőröndödbe amit lezársz? Vagy magad mellett tartod akkor is nyugodtan? Vagy ha pl a mosdóba mész ki akkor nyugodtan ott mered hagyni addig az értékeidet?



2020. júl. 18. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ott lehet hagyni bármit, persze. Tudja mindenki hogy össze vagyunk zárva, ha valami eltűnik, lesz idő megkeresni:D Senki nem nyúl a másik cuccához.
2020. júl. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ellopni nem sok értelme van bármit is egy repülőgépen, mert elég jól lehatárolható a lehetséges tettesek köre, ugye, ráadásul nem kicsi a lehetséges tanúk száma sem. Ezzel együtt az üzleti adatok védelmére figyelj oda, logolj ki!
2020. júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah hátha valaki elrakja biztos lesz aki látja, de ha nem is nem fog sokáig tartani megtalálni a tolvajt. Nem kell rágörcsölni.
2020. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Tarthatod magad mellett nyugodtan, nem lesz semmi baja.
2020. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BeefEater ***** válasza:
100%
Én általában berakom a fal és az ülés közé, hogy ne legyen útban amíg felkelek. Lopásról még sosem hallottam ilyen környezetben.
2020. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában vagy bőröndbe rakom vissza (csak hogy én jobban férjek), de ha esetleg van olyan mázlim, hogy marad ki mellettem hely, oda simán lepakolom. Igaza van az előttem szólóknak, repülőgépen nem kell a lopástól félni! :)
2020. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!