Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A gazdag nyugatiak hogy-hogy...

A gazdag nyugatiak hogy-hogy nem égnek ki a sok utazástól?

Figyelt kérdés
Dolgoztam Angliában recepciósként, ott rengetegen tettek több hetes/hónapos utakat olyan országokba, ahol teljesen más volt a kultúra és az időzóna. Hogy bírják azt a rengeteg gyalogolást, össze-vissza evést? A nagy-nagybátyám 75 évesen panaszkodott, hogy többet nem mehet Kanadába(!) nyaralni, mert nem bírja az utazást, ezért csinált egy "búcsú" két hónapos utat. A nagyapám pedig 70 évesen volt Görögországba, neki már egy közvetlen járat is fárasztó volt a tengerpartra, 10 éve ki se tette a lábát az otthonról.
2020. júl. 27. 11:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Amikor először tettem egy Skócia-Anglia-Írország utat 2 hét alatt, azt hittem, meghalok, pedig csak 20 voltam.
2020. júl. 27. 11:55
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
100%

1)Kétségtelen tény,hogy a nyaralás/utazás nem való mindenkinek.

2)Az is kétségtelen tény,hogy akinek viszont való,az olyan ember nem problémákat lát vagy azokkal találkozik,hanem maximum megoldandó feladatokkal/kihívásokkal "küzd".

3)ezek szerint te az első csoportba tartozol

2020. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En is Angliaban elek, januarban, 20 evesen voltam egy egy honapos utazason, 3-4 naponta repultunk tovabb, viszont engem egyaltalan nem farasztott le, sot! Valamelyik nap 30 km-t tettunk gyalog es masnap ugyanugy keltunk 6kor es repultunk tovabb. Az elso valaszolonak igaza van, nem mindenkinek valo ilyen nyaralas, masok vagyunk, mast elvezunk. Nekem a repules es az egesz napos maszkalas, uj kultura megismerese es uj etelek ize csak energiat ad, imadom! Alig varom a kovetkezo utat, ott is at fogunk lepni jopar idozonat.
2020. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ha ki tudom pihenni magamat rendesen, ami azt jelenti, hogy legalább 8-9 órát nyugodtan tudok aludni és nem kell hajnalban kelni, akkor semmi probléma. De akárcsak egy álmatlan éjszaka, másnap zombiként létezem és utálok élni.
2020. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a posztban említett országok nagyjából zéró kihívást jelentenek, ha nem gyorsított tempóban akarod körbeutazni, akkor pláne. Esetedben például az lehetett a klasszikus tapasztalatlan utazói hiba, hogy túl sokat akartál látni túl kevés idő alatt, aztán több időt töltöttél közlekedéssel, mint élményszerzéssel. Nekem csak Írországra is kevés volt 2 hét, a nyugati országrész teljesen kimaradt, Angliában csak London 5-6 nap, aztán még van 20 másik hely, Skóciában van 3-4 mindenképp megnézendő város, plusz a Felföld meg a Külső-Hebridák (ad absurdum Shetland), szóval nem csodálom, ha kiégetted magadat.
2020. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!