Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aki a Liszt Ferenc repülőtéren...

Aki a Liszt Ferenc repülőtéren keresztül érkezett mostanában megtudná mondani hogy zajlott a reptéri ellenőrzés, hogy milyen besorolású országból érkezett?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a beszélgetésre, illetve hogy rögtön a terminálból kimenet várnak-e a rendőrök.

2020. aug. 11. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nővérem ment haza Angliából.

A reptéren kérték a 2 covid 18 negatív tesztet, kérték az emailt igazoló írást amiben igazolja, hogy a teszt az ő nevére lett kiállítva. Mivel minden rendben volt, nem kellett karanténba mennie.

2020. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
javítok. Nem 18 hanem covid 19 ( elírtam, bocsi)
2020. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Görögországból jöttem haza pár napja, nem volt semmi különös, csak annyi, hogy kifelé megkérdezték, hogy "Csak Görögországban volt?" Igen/Nemmel válaszoltál, de semmivel nem kellett bizonyítani, vagy nyilatkozatot tenni.
2020. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Nálam épp kavé szüneten voltak. Piros országból jöttem se karcsi se semmi.
2020. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!