Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ezt felengedik vinni kézipoggy...

Ezt felengedik vinni kézipoggyászként?

Figyelt kérdés

Kis becsomagolt doboz, teljesen lezárt, a tartalma nem látszik, ahhoz ki kell bontani.


Ajándékba vinném, úgy rendeltem netről, nem bontottam fel.


Köszönöm.


2020. aug. 13. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi van benne?

Egyébként a csomagokat röntgennel világítják át és az ellenőr egy számítógépen látja, mi van benne, mindennek van egy színe, műanyagnak, fémnek stb-nek,

látja a doboz körvonalait is (2d-ben) meg azt is, ami benne van. Szóval ne aggódj, a gépen attól még látszódik, hogy be van csomagolva.

Az is igaz viszont, hogy ha jobban meg akarja nézni, mert gyanúsnak találja, akkor kibonthatja, de ha nincs benne semmi tiltott, akkor viheted tovább.

2020. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teásbögre (szűrővel)
2020. aug. 13. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nyugodtan viheted, nem tiltott tárgy. Max kibontatják, de ezt sem hiszem, nem néz ki fegyvernek, nem por, nem folyékony, ilyesmiket szoktak külön megvizsgálni az ellenőrök általában.
2020. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést feltetted már. Felviheted és nem, nem kell kibontani.
2020. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg feltettem, bocsi. Csak most kaptam meg, és most láttam a csomagolást. A túl sok szervezés miatt azt is elfelejtettem, hogy már megkérdeztem :D
2020. aug. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!