Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ezt a bőröndszettet fel tudom...

Ezt a bőröndszettet fel tudom vinni kézipoggyászként a wizzair es a rayanair gépeire?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 09:27
 1/10 A kérdező kommentje:
2016. aug. 17. 09:27
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Esélytelen. Max a felső részét, de a 12 literjével már az is nagy (általában 2 kg-ig vihetsz fel kézipoggyászt)
2016. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, ilyesmihez normalis legitarsasagokkal kell utazni.
2016. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Wizzair-re együtt biztosan nem viheted fel, mert a nagyobbik meghaladja a kézipoggyász méretét, s bár nagyméretű kézipoggyászt fel lehet vinni külön díjfizetés ellenében, de nem nagyméretűt+ kézit Vagy ezt, vagy azt...

Van még az elsőbbségi beszállásnál pluszban felvihető poggyász, de az is kisebb méretű kell legyen, mint a Te nagy bőröndöd. Tehát vagy csak a kicsit viszed vagy csak a nagyot is, de abból feladott poggyász lesz.


2-es, ezt egészen biztosra tudom, hogy nem 2 kg a kézipoggyász súlyhatára - csak annyi van megadva, hogy az utasnak fel kell tudnia emelnie a felső rekeszbe. Áprilisban repültünk Wizzairrel, méretét szigorúan nézték, súlyát nem. Bajba is lettünk volna, mert csak kézink volt, de az nagyon :D


[link]

2016. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a ryanair gépekre?
2016. aug. 17. 10:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Elkomplikálod a dolgokat.

Ha wizzairrel valóban olcsón szeretnél utazni, fogsz egy mezei hátizsákot, és azzal mész.

A többi légitársasághoz meg veszel egy bőröndöt ami szabvány méretű. Ez 50*40*20 emlékeim szerint. Minden kínaiban, Aldiban vagy Lidliben kapható ráadásul sokkal jobb minőségben, mint ez a 14 ezres gagyi.

2016. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 A Wizzair-nél 15 kg a súlyhatár a kézipoggyászra.


Külön-külön felviheti bármelyiket, a nagyobbikat fizetős kézipoggyászként, a kisebbiket ingyenesként, de együtt valóban nem, mert a kicsi 6 centivel vastagabb az elsőbbségi beszállás esetén felvihető plusz poggyász méreténél. Bár hozzáteszem, hogy azt nem szokták ellenőrizni, szerintem nincs is olyan keretük, legalábbis én még nem láttam.

2016. aug. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

Am meg alapból nem értem minek akarja valaki felvinni a fél lakását a gépre?


Iratok + pénz + kulcsok + telefon + papírzsepi/gyógyszer+ esetlegesen valami könyv és fényképezőgép. Ennyi bőven elég... Ezek többsége kvázi egy övtáskában elférnek, ha meg nagy fényképező, akkor annak a táskájában...

2016. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kettőt együtt a Ryanair járataira sem viheted fel. Ők 2 kézipoggyászt engednek fel, a nagyobbik táska meg is felel mérethatárnak, de a kisebbik táska nem. Ekkora méret mehet fel a gépre: " Max. 10 kg súlyú, 55 cm x 40 cm x 20 cm méretű kézipoggyász és egy, maximum 35 cm x 20 cm x 20 cm méretű kis táska vihető a fedélzetre utasonként"
2016. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Iratok + pénz + kulcsok + telefon + papírzsepi/gyógyszer+ esetlegesen valami könyv és fényképezőgép. Ennyi bőven elég... Ezek többsége kvázi egy övtáskában elférnek, ha meg nagy fényképező, akkor annak a táskájában..."


Lehet neked újdonság, de vannak, akik szeretnek átöltözni időnként.

2016. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!