Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha Wizzairnél nincs biztosítás...

Ha Wizzairnél nincs biztosításom a jegyre és mégsem megyek, akkor bukta ugye?

Figyelt kérdés

Discoutnt clubom van csak mint extra.


(és igen tudom, hogy jobb lett volna kötni :D)



2020. aug. 13. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Átrakni sem tudom ilyenkor másik időpontra pl, hogy ne az egész árat bukjam?
2020. aug. 13. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, buktad az egészet.
2020. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkettőtöknek! Annyira nem gondoltam, hogy augusztusban már második hullám lehet a vírusból. Ez van :(
2020. aug. 13. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Hova mentél volna? Spanyolország?
2020. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Át tudod foglalni, de valamennyit fizetned kell az átfoglalásért. Az meg lehet, hogy majdnem annyi vagy akár több is mint a jegy ára. Nézd meg és döntsd el megéri-e.
2020. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Át tudod foglalni. 30-40€, plusz a jegykülönbözet.
2020. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem, azért nem olyan rossz a helyzet, Franciaország, de csak augusztus utolsó hete. Addigra elégé azt érzem, hogy az is sárga lesz és az a munkahelyi álláspont, hogy sárgába ne utazzunk.


De lehet csak most épp beleéltem magam a nyugat európai nem túl jó hírekre és mégis zöld marad. de amúgy ha emelkedik nagyon a fertőzés, lehet úgy sem megyek ha még zöld. (vannak beteg ismerőseim és óvatossá tesz az ő példájuk. 3-4 hónapja betegek és nem idősek)

2020. aug. 13. 23:22
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi nektek is 6-7. Megnézem, de sacc pont ennyi volt egy jegy, mint ez a 30-40 euro.
2020. aug. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!