Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Csak 50 perccel előtte tudok...

Csak 50 perccel előtte tudok a repülőtérre érni. Az elegendő lesz, fogadnak még?

Figyelt kérdés
A telefonos applikációban becsekkolok, így csak a bőröndöt kell feladnom és a biztonsági ellenőrzésen átmenni.

2020. okt. 23. 12:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látom, nem fontos, hogy elérd a repülőt - akkor ne fizesd ki a taxit :-)

Most mit mondjak erre?


Csak nem tudom, ha eldöntötted a kérdést, akkor miért kérdeztél?

Akkor kockáztass, aztán vagy bejön vagy nem.

2020. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

40 fontot (10-12 ezer forint) kellene kifizetnem miközben én mindig vonattal megyek ami csak 5 font.

Tudod mi a vicces? Hogy a repülőjegy csak 45 fontba kerül. Nevetséges lenne ugyanannyit kidobnom 30 perc taxira.

2020. okt. 24. 19:54
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ötlet: nincs ismerősöd, aki elvinne?

Másik, kissé körülményesebb:

Az előző esti utolsó busszal/vonattal a reptérre, s ott, vagy a busz/vasútállomáson megvárni a reggelt.

Én anno csináltam ezt, Birmingham melletti kisvárosból, Birminghamből Londonba a busz éjjel háromkor indult, szóval utolsó kisvárosi vonattal be, s ott megvártam a hajnali buszt, kb 4 óra..

De akkor még ifjú voltam.

2020. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Van egy, aki egyszer már elvitt, de 2 hete született gyereke, és nem akarom zavarni. Egy másik "barátom" meg hetek óta nem válaszol az üzenetemre. Van még egy kocsis ismerősöm, de ő meg olyan, hogy többet kérne el a taxisnál is. Illetve még egy csaj kollégám friss jogsival. Vele viszont nem állunk közel egymáshoz, nem nagyon beszéltünk soha. Szerinted gáz lenne, ha őt kérném meg? Adnék neki 20 fontot is
2020. okt. 24. 21:12
 25/30 anonim ***** válasza:
81%
Hát azt te tudod, hogy a kollégát meg akarod/tudod-e kérni, én nem ismerem...
2020. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve még egy csaj kollégám friss jogsival. Vele viszont nem állunk közel egymáshoz, nem nagyon beszéltünk soha. Szerinted gáz lenne, ha őt kérném meg?"


Igen, gáz lenne, főleg, ha nem is nagyon beszéltetek még. Főleg, gondolom egy hajnali időpontról lenne szó - én biztos nem hoznék mást kényelmetlen helyzetbe amiatt, hogy sajnálok X fontot kiadni - hanem vállalnám a kényelmetlenséget.

Az még egy használható javaslat, amit 23-as írt, hogy ha annyira korán megy a géped, akkor előző este/éjszaka kimenj a reptérre.

2020. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
80%
Elérted a repülőt? Hogy jutottál ki a reptérre?
2020. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

November elején lesz az út.

Mégis előbb fogok kijutni, nem bízom a véletlenre. Most már semmi sem érdekel, csak jussak haza. Elvesztettem a munkámat, anyagilag és egészségileg is tönkretett a vírus engem és a családomat is, és mindent újra kell kezdenem.

2020. okt. 28. 18:01
 29/30 anonim ***** válasza:
80%
Rendben ment minden az úton? Sikeresen megérkeztél?
2020. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm :) Nem is tűnt olyan hosszúnak a várakozás, mert miután leadtam a csomagot a reptéren és kajáltam egyet már írták is ki a kaput.

Kemény 17 és fél órába telt hazaérni 😂😂

2020. nov. 23. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!