Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan győzhetem le a repülést...

Hogyan győzhetem le a repüléstől való félelmemet?

Figyelt kérdés
Hamarosan (decemberbe) a nagyszüleimhez utazok Dél-Koreába, de viszont tériszonyos vagyok. Félek a magas helyeken. Már 5 méternél tovább nem nagyon megyek. A repülés gondolától kicsit ideges leszek. Ezen hogyan tudnék változtatni? Hogyan győzhetném le a félelmemet? Arra már gondoltam hogy ha egyszer repülök akkor utána már nem lesz az. De félni fogok felülni a repülőre.

2020. nov. 1. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Igyál előtte egy kicsit. A repülés a legbiztonságosabb közlekedési forma.
2020. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
42%

Bungee jumping-ot ajánlom. Utána garantáltan nem fogsz félni.

Egyébként, régebben én is féltem a magasságtól és ráébredtem hogy tulajdonképpen teljesen mindegy milyen magasságban vagy 15 méter felett. Szerezz be nyugtatót :-)

2020. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
koreai álmodozótini... :)))
2020. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Jah a nagyapád meg biztos valami kpop producer és persze pont a temetésére mész mert más különben be sem engednek az országba.
2020. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem èrdemes ezt pszichológussal megbeszélni. A piától lehet , hogy egyszerűen rosszul leszsl.
2020. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a nagypapám koreai, akkor kim dzsong un?
2020. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Repülőre ülsz...

A többi jön magátol+ a sztyuárdeszek és néhány utas biztos fog segiteni

2020. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igaz, még fiatal vagyok és szeretem a kpop-t, de nem kell mindenféléket kitalálni attól még hogy Dél-Koreáról van szó.

Köszönöm a tanácsokat kiprobálom mindegyiket.

2020. nov. 1. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván épp ma regisztráltál, és soha nem írtál ki kpop-koreás kérdést még soha ide a GYK-ra...


:)))))

2020. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Oda elég nagy gépek mennek, ülj messze az ablaktól. Ha nem nézel ki, észre se fogod venni. Egy barátnőm le tudta küzdeni a félelmét (szintén Dél-Korea :)
2020. nov. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!