Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tapasztalatok,javaslatok...

Tapasztalatok,javaslatok poggyásszal és csomagolással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fura kérdés,de először repülök és mivel hajlamos vagyok túlpakolni,érdekelnének a tippjeitek.

1 db kisméretű kézipoggyászt vihetek, fedélzeti hátizsákra voksoltam, ezért vennék egyet.

Milyet javasoltok? Most Ryanair-el megyünk,de lesz más út is, akár más társasággal. Érdemes megrizikózni a pár cm-el nagyobbat,mint a megadott méret?

Milyen szempontokat érdemes figyelembe venni a vásárláskor és a bepakoláskor?

etaska.hu-n néztem pár modellt (Kono és Peterson) illetve az American Tourister Take2Cabin S modellje tetszik.Vélemények ezekről vagy mád javaslatok? A büdzsé max 20.000 Ft.

Köszönöm a válaszokat :)



#repülés #csomagolás #poggyász #Ryanair #Fedélzeti hátizsák #Kisméretű poggyász
máj. 3. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt szokták nézni, hogy össze lehet-e nyomni megfelelő méretűre, ha tehát egy hátizsák nagyobb, akkor abból nem igazán van gond, ha nincs teletömve.

Ez a méret inkább a merevfalú bőröndöknél szokott probléma lenni, mert ha üres, az akkor is akkora.

Tehát olyat vegyél, ami tetszik, én a sima Converse hátizsákommal mentem tavaly Ciprusra, ezért nem vettem semmi speckó újat :)

A bepakolásnál nincs szerintem sok extra szabály repülés esetén, az viszont fontos, hogy a folyadékokat ki kell pakolni a biztonsági ellenőrzéskor, így célszerű egy zacsiba tenni őket, és nem a táska legaljába, hanem könnyen hozzáférhető helyre.

Az elektromos kütyüket szintén ki szokták pakoltatni.

Ja, és tanulmányozd a fedélzeten tiltott tárgyak listáját (pl. körömreszelőt, kisollót, 8 cm-nél nagyobb pengéjű kést, 100 ml-nél nagyobb kiszerelésű folyadékot ne pakolj, hacsak nem akarod kidobni a reptéren...)

máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hátizsákkal nem szoktak szarozni, mert kiveszel belőle két pulcsit, magadra veszed a beszállás idejére (ez nem tilos) és máris belefér a keretbe. Azokat szedik ki, akiknél bőrönd van vagy egynél több poggyász (nem priority sorban).
máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
máj. 3. 16:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!