Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mo. rol indulva Nem yorkba...

Mo. rol indulva Nem yorkba repulo minnel kevesebb repülőn toltott idovel hogy lehet eljutni? Pl meddig lehet elmenni busszal/vonattal/kocsival? Tudom furcsa kerdes

Figyelt kérdés
Nem igazan latom at a dolgot koszi ha segitesz. Tudom h repulovel olcsobb de nem ez a kerdes. Csak az hogy minnel kevesennet utazzak repulovel. Neten kerestem de nem talaltam infót

#New York #Repülő nélkül
2020. nov. 24. 12:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

Van közvetlen járat (a vírus miatt lehet most nem jár), az a leggyorabb.

Busszal, vonattal, kocsival úgy Le Havre-ig tudsz eljutni, utána jön egy nagy pocsolya, amin nem tudsz átmenni.

Vannak kirándulóhajók, kb. egy hét alatt ér oda és csak évi néhány jár, jó drágán, mint a Titanicban. Manapság nincs életképes eljutás a repülőn kívül.

2020. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
londonig busz, onnan hajóval kell menni.
2020. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%

Európából nem tudod megúszni kevés repüléssel N.Y.-ot.

Azért meg értelmetlen dolog napokig buszozni, hogy megspóroljál max két óra repülést, és így "mindössze" 7 órát repüljél.

Ennyire nem félhetsz.

2020. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
1 koszi de tudok rola h van kozvetlen jarat kerlek arra valaszolj mindig amit kerdeznek es itt a kerdes az hogy minnel kevesebbet kelljen menni a repulovel
2020. nov. 24. 12:37
 5/34 A kérdező kommentje:

Továbbra is azt szeretném hogy minnel kevesebb idot kelljen repulon toltenem tehat ne 10 orat csak pl azt idot amit a "pocsolyan" nem birok megtenni autoval/busszal/vonattal.

Remelem ertheto a kerdesem. Koszi azert mindenkinek

2020. nov. 24. 12:38
 6/34 A kérdező kommentje:
3. Vagyok olyan helyzetben hogy az ido nekem mindegy. Ha a 10ora helyett ha csak 7et toltok repulon mar akkor is jobban jarok az en helyzetemben
2020. nov. 24. 12:40
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
Az oceant ugye at kell repulni. Ket reszletben is lehet Izlandon vagy az Azori-szigeteken megallva, de akkor is lesz benne ot ora. Es nem egyforma a repulesi ido oda meg vissza a Golf-aram miatt.
2020. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%
Te az vagy aki Mongóliába akar vonattal menni, vagy az aki a múltkor még hajóval akart menni Amerikába?
2020. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
De amugy a Google nalad le van tiltva, vagy ilyenkor mas emberek tudatlansagat versenyezteted a sajatodeval?
2020. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
Pedig a közvetlen járat rövidebb lesz, mert átszállásnál a fel/le szállással sok idő elmegy, plusz a reptéri várakozozást is megúszod átszálláskor
2020. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!