Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van olyan légitársaság, ahol...

Van olyan légitársaság, ahol nem kötelező a gépen a szájkosár?

Figyelt kérdés
Egészségügyi okból nem birom ki hosszabb távon maszkban, ezért szeretném megtudni, hogy van-e jelenleg olyan légitársaság, ahol normális módon lehet utazni. Vagy esetleg olyan ahol mondjuk a business osztályon már nem kell, bár ez anyagilag nem biztos, hogy beleférne.
2020. dec. 22. 17:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
@10 Nyet, aki szájkosárként hivatkozik a maszkra az kivétel nélkül összeesküvés-elmélet hívő, aki ezt szabadsága elrablásaként éli meg és meg akar fulladni egy orvosi maszkban.
2020. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

11!


Nos, én nem vagyok összeesküvés elmélet hívő, de időnként én is szajkosarnak hívom. Valóban a szabadság elrablása is. Plusz kimondottan zavaró ebben a hidegben ha valaki sapka, sal, maszk komboban megy be egy üzletbe, ugye. Orvosi maszkban senki nem akar megfulladni, de a hétköznapi ember épp nem orvosi maszkot visel. Nekem csak olyan napi 15 percre kell feltennem, de párszor már kitört rajtam a pánikroham miatta. Nem kellemes ám. Igaz, ennek ellenére is felteszem, ha kell. De veled ellentétben én meg tudom érteni azt, aki nem bírja

2020. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A vírusfetisiszták (ld. #9) stílusa sokat elárul a lelkivilágukról. Ez az , ami nagyon szomorú. Alaptalanul becsmérelnek másokat, csak azért mert nem azt gondolják bizonyos dolgokról, amit ők.

Amúgy lehet pocskondiázni, de gyaníthatóan jóval többet utaztam már eddig, mint te valaha is fogsz az életben.

2020. dec. 23. 18:13
 14/17 anonim ***** válasza:
13 - de azt nem írtad le most sem, hogy mi a konkrét bajod.
2020. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
@13 30 éves koromra tartok 6 kontinensnél és 82 országnál, élnék a gyanúperrel, hogy elég kevesen élnek Magyarországon, akik nálam jelentősen többet utaznak, leszámítva a full-time utazóvloggereket meg hasonlókat, most mégis meg tudok ülni a popsikámon, ha meg utaznom kéne egy 6-12 órás repülést eléggé ki tudnék bírni maszkban, de odaseneki.
2020. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%

14!


Miért kellene leírnia mi a baja? Rá tartozik még az orvosára. Ahogy látod a légitársaság se kerdezi mi a baja, csak igazolás kell nekik.

2020. dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

"jóval többet utaztam már eddig,"


De csak EDDIG!

Ezután ha nem oltatsz, otthon maradsz!


Vagyis a szájkosarad le lesz cserélve egy pórázra!

:)

2020. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!