Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Charter járatokra lehet...

Charter járatokra lehet valahogy jegyet venni?

Figyelt kérdés
Mármint csak jegyet, úgy hogy nem akarok egy utazási iroda lehúzós szolgáltatásait igénybe venni, csak közvetlen járattal elmenni olyan üdülő helyre, ahová csak egy vagy több átszállás lenne.

2021. febr. 18. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy lehet, de elég drága. Amikor én néztem kb. 800 Euroért volt két főre utazás, csak repjegy pedig olyan 400 Euro/ fő volt. (Chania) De függ, hogy mennyire van tele a gép. Last minute akciók lehetnek, de akkor nem tudsz tervezni. Szerintem érdemes nézegetni, de nem hiszem, hogy jóval olcsóbb a jegy.
2021. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
400 eur szezonban nem olyan gáz. Annyiért fapadoss se visz el és ott csak 40*20*25-ös kézipogyó van az árban.
2021. febr. 18. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
@2 400 euróért nincs olyan fapados célpont, ahova nem jutsz el. El nem tudom képzelni, hogy létezik olyan lúzer, aki megvesz mondjuk egy 150 ezres retúrt a Kanári-szigetekre.
2021. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szezonban népszerűbb görög szigetek 150 körül szoktak lenni. Max az utolsó pillanatban szokták leárazni de az ritka mert ennyiért is tele a gép.
2021. febr. 19. 02:16
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát én jártam szezonban Rodoszon, Korfun, Krétán, a legdrágább azt hiszem 28k volt priorty-vel (hogy legyen nagyobb poggyászom). Ennyiért konkrétan nem éri meg, akkor már inkább megyek télen Délkelet-Ázsiába, 150-ért simán van retúrjegy mondjuk Vietnámba, ahol ötödannyiba kerül minden, mint Görögországban.
2021. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!