Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Éjjel 1-kor a reptéren láttam...

Éjjel 1-kor a reptéren láttam egy csomó kaftános, szakállas, kalapos ortodox zsidó embert, a másik terminálról jöttek át kifelé. Viszont az érkező/induló járatok között nem volt erre utaló infó. Valami titkos járat covid idején?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos a világon mindenhol különös óvatosság kell az izraeli járatok esetében. Ne csodálkozz rajta, ha nem láttad a táblán kiírva.
2021. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Akárhova repültem a reptereken mindig láttam ilyen zsidó "csoportokat". Szerintem ebben nincs semmi különös.
2021. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
82%

[link]


Ide jöttek, különgéppel.


Shalom!

2021. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem titkos járat, csak épp nem menetrend szerinti, hanem charter- avagy különjárat. Zarándokokat szállított, mint az a fent linkelt cikkből kiderült.
2021. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Mit csináltál éjjel 1-kor a reptéren, amikor éjszakai kijárási tilalom van?
2021. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

- Jöhettek bármilyen géppel, pl. New Yorkban is jelentős ortodox közösség él. Nem feltétlenül Izraelből jön, aki zsidó.

- Lehetett charterjárat is, mint fentebb írták.

- Tényleg nem ritka ortodox zsidókat látni, ellenben én Isztambulban egyszer láttam egy családot, akik teljesen amishnak néztek ki, az meglepett.

2021. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

A csodarabbi sírjához zarándokolnak Bodrogkeresztúrra....


[link]

2021. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Zsido Airline, vagy mi nem utalt ra? Pl. Zurichben van olyan kerulet, ahol az ortodox zsidok laknak, rengeteg ilyen embert latsz, barmikor arra mesz. Most ezzel az erovel Londonbol, barmilyen vilagvarosbol johettek celiranyosan valamiert.
2021. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem azon csodálkozok hogy látok a reptéren ortodox zsidó utasokat, angol gépeken is sokat látni, hanem azon hogy nincsen a járat feltüntetve és nagy létszámmal látom őket, ráadásul pont most hogy ilyen szigorú minden. Miért kell titkolni? Késett a gépem, és hosszú a biztonsági ellenőrzés a karantén végett, és még várni lehet a taxira is, szóval nem lehetetlen éjjel egykor ott lenni.
2021. ápr. 16. 21:07
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
De hol kellett volna feltüntetni egy légitársaságnak, hogy az utasainak mi a vallása? Mondom, jöhet sima légitársasággal, és bárhonnan, nem csak Izraelből.
2021. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!