Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy túlsúlyos -cca.200kg-...

Egy túlsúlyos -cca.200kg- személy, milyen feltetelekkel ülhet repülőre, mely légitársaságoknál? Pl. dupla jegyár, felár stb.?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Elsoosztaly melyvenas trombozissal.
2021. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%

Miért mindig az ilyen idióták találják meg ezeket a kérdéseket? Meglátja, hogy "kövér" és nem tudja szó nélkül hagyni hogy ő Márpedig Mennyire Ellenzi!


Amúgy a kérdésre válaszolva, minden légitársaságnál mások a szabályok. Kérdezz rá, hogy mik a feltételek, de gyanítom nincs senki "kitiltva" a repüléstől csak azért mert kövér. Egy ekkora embernek minden bizonnyal két ülésre lesz szüksége, jegyvásárláskor erre fokozottan oda kell figyelni.

2021. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Egy 200 kilós ember nem túlsúlyos, hacsak nem 270cm magas, hanem súlyosan elhízott. A legtöbb társaságnál amúgy simán megoldható lesz, más kérdés, hogy enyhén bosszantó az, hogy 200kg személyi súly simán oké, de egy 10kg-os nagyobb kéziért már simán legombolnak további elég sok pénzzel.
2021. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BeefEater ***** válasza:
100%

Sajnos az utast nem mérik, bármelyik légitársasággal mehetsz.

A probléma ott lesz, hogy hogy férsz bele a székbe széltében. A biztonsági öv sem lesz elég hosszú de adnak toldót hozzá.

2021. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
A legtöbb társaság nem méri az utasait. De kB lehetetlen lesz az utazásod. Minden probléma, amit csak el tudsz képzelni elő fog jönni. Kezdve azzal, hogy hiába nem vagy köteles 2 jegyet venni biztos hogy két széket fogsz elfoglalni.
2021. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem is az ő utazása lesz lehetetlen, hanem a mellette ülőé. Volt részem ilyenben, a mellettem ülő óriási ember átlógott az én ülésemre és a felét elfoglalta, nem tehettem semmit. Én is ugyanúgy kifizettem a jegyet.
2021. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Kedves emberjogi harcosok. 200 kilorol beszelunk, nem szazvalahanyrol.
2021. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 asper válasza:
25%
Én biztos kiverném a balhét, meg a dagadt fogát is ha mellém akarna ülni. Menjen a nyomorék autóval, ha annyira utazni akar. Még a kaját is felzabálná előlem.
2021. máj. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
68%
Legalább a daginak lenne helye miután leszállíttattak a gépről, kedves pszichopata #8-as.
2021. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Csak szőnyegbombázóba, hasznos teherként, amitől úgyis mexabadulnak a repülőút folyamán...
2021. máj. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!