Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek van arra esély,...

Edemsmith kérdése:

Szerintetek van arra esély, hogy újra lesz Budapest - Szarajevó közvetlen repülőjárat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Folyamatosan követem a híreket és azt látom, hogy egyre több országba lehet utazni megkötések nélkül, de sajnos Bosznia és Hercegovina még nincs köztük. Láttok arra reális esélyt, hogy ha Boszniával is megtörténik a megegyezés, akkor újraindulhat a közvetlen járat BP és Szarajevó között?

Nyílván nem várok pontos információt, inkább csak eszmecserének szánom a kiírást.



2021. máj. 21. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan újra fog indulni de nem biztos hogy ez 1-2 hónapon belül megtörténik.
2021. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szarajevó valóban fantasztikus hely, sajnos a Wizzair üzleti döntései azt bizonyítják, a magyarok többsége ezt nem értette meg.

Üzleti alapon ennél sokkal jobb útvonalak vannak, de ezt te is érezheted, a műkörmös pics.ajáratok, a szobafestő-mázoló munkásjáratok és zámbójimmi, valamint kétmillió fideszbirka hazájában.


Ettől függetlenül Szarajevó épp most lett a Wizzair sokadik bázisa. Emlékeim szerint 12 új útvonalat nyitottak innen. Ha ügyes vagy, egy olcsó átszállással még mindig eljuthatsz oda.

2021. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
@2 Az azért meglepne, ha egyáltalán nem indulna újra, a balkáni járatokra emlékeim szerint állami támogatás is volt. Ha tévednék, az eléggé elszomorítana, Szarajevó úgy a kedvenc városom, hogy az Antarktiszon kívül az összes kontinensen jártam.
2021. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért is reménykedek benne, mert az gondolom, hogy jelenleg minden """szegényebb""" európai országnak nagy szüksége van a turistákra. Tavaly nyáron is (szerintem) azért lehetett átutazni Horvátországba, mert nem engedhették meg maguknak, hogy lenullázzák a nyári turistaforgalmat.
2021. máj. 21. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Hármas, az állami támogatás kifutott. Ha nem borul össze Váradi valamelyik NER-cézárral újból, akkor aligha indul újra ez a járat. A legtöbb Budapestről induló balkáni járatukat a dotáció tartotta a levegőben ...
2021. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lejárt za állami támogatás, ezért végleg megszűnt a szarajevói járat (pedig én idén nyáron terveztem menni:(). Emellett a tiranai illetve a pristinai (ennek a létjkogosultságát mondjuk már az induláskor sem értettem) is.
2021. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem autóval izgalmasabb mint repülővel,nincs az a nagy távolság kocsival sem.

Meg tudod ismerni az ország többi részét,helyi dolgokat is meg nézhetsz,tudsz finomakat enni Szarajevói utad felé,bár az erdőkben vigyázni kell és csak szakemberrel érdemes menni mert taposó aknák még vannak a múltból elég sok, ha már ott vagy Szarajevóban akkor a tengerhez is érdemes le menni Neumba.

Fogjunk össze és mennyünk el együtt. 🙂

2021. máj. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
35%
újra fog indulni. Üdv: egy reptéri dolgozó!
2021. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
nem fog újraindulni. Üdv: egy reptéri dolgozó!
2021. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék, én csak egy jó ćevapira is leugranék a Baščaršijára. 😁😁
2022. jan. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!