Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kiwi.com oldalon foglaltam...

Kiwi.com oldalon foglaltam Ryanair-es repjegyet, de a Ryanair honlapján nem jelenik meg a foglalási számom alapján a járat, hogy megcsináljam a check-in-t?

Figyelt kérdés

Kiwi.com oldal azt írja, hogy elvégzik helyettem az utasfelvételt az előre megadott adataimmal és majd e-mailben küldik a beszállókártyát, ha megnyílik az utasfelvétel indulás előtt.

Viszont fura nekem, hogy a Ryanair oldalán a foglalási szám alapján nem jelenik meg, hogy foglaltam.

De a kiwi.com oldal visszajelzett, hogy minden rendben volt a fizetéssel, adatokkal, visszaigazolta a foglalásomat.

Valaki volt már így? Azt hittem a kiwi az egy megbízható oldal.


2021. máj. 25. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a kiwis foglalási számot adod meg a ryanairen?
2021. máj. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges közvetítő oldalakat használni a konkrét foglaláshoz , persze tájékozódásra kiválóak. Majdnem buktam a nászutamat pár ezer forint kedvezményért cserébe , mert az ilyen oldalak legfeljebb a foglalást intézik gördülékenyen, semmi mást.
2021. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális ember nem vásárol a kiwi.com-on. Valószínűleg lényegesen drágábban is vetted a jegyedet, és egy csomó gondot vettél a nyakadba.

Egyébként azért nem tudsz a ryanair oldalán becsekkolni, mert te a kiwi által adott foglalási visszaigazoló kóddal próbálkozol.

2021. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kiwi.com oldalon olcsóbban vettem a jegyet, mint a Ryanair oldalán lett volna, körbe néztem előtte alaposan.

Mindegy, majd akkor felhívom a ryanair ügyintézést, hogy mi a helyzet.

2021. máj. 26. 16:39
 5/7 anonim válasza:

Szia

Most ugyanebben a helyzetben vagyok, leírnad kérlek mi lett a vége?

2021. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben vagyok most, csak másik közvetítő oldallal. Mi lett végül a megoldás?
2022. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Hasonló helyzet, tegnap foglaltam Ryanair-re a kiwi-n.

Én létrehoztam fiókot a kiwi.com-on és letöltöttem az alkalmazást is.

Ott a foglalásommal kapcsolatban tudtam kérdést írni. Írtam, hogy én szeretném az utasfelvételt elvégezni a Ryanair-nél, ehhez küldjék meg a foglalási azonosítót, a foglaláshoz általuk használt email-címet és jelszót.

Gyorsan válaszoltak, meg is kaptam.

Ezzel be tudtam lépni a Ryanair oldalra, megtaláltam a foglalásomat és be tudtam checkolni, letöltöttem a boarding pass-okat.

Remélem, segítettem. :-)

2022. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!