Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Jól tudom, hogy a Ryanair...

Jól tudom, hogy a Ryanair on-line check-in-t utolsó nap is megcsinálhatom? De mit kell tudni hozzá?

Figyelt kérdés
Iratok adatai és kell tudni kinyomtatni? Vagy már be kell legyen pakolva a bőrönd és a súlyát is tudni kell? A Check-in része a böröndre ragasztható matrica kinyomtatása is, amit nekem kell tudni kinyomtatni?

2018. febr. 5. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Bejelentkezel, ami adatokat kérdez, azt megadod. Egyszerű, adatokat kell megadnod majd. Amit nem kér, azzal nem foglalkozol. Így elkerülheted, hogy butaságokat kérdezz.

Ja, és legközelebb először olvass el mindent, amit emailben küldtek. Ott lesz a kérdéseidre a válasz.

2018. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 órával az indulás előttig csinálhatod online a check in-t. Semmi nem kell hozzá, csak az útiokmányod száma és lejárati ideje, úgyhogy az legyen kéznél. Ha feladott poggyászod is van, akkor a reptéren oda kell menned a check in pulthoz és le kell ott adnod, ekkor mérik csak meg a súlyát. Ha csak kézipoggyásszal utazol, akkor nem kell a check in pulthoz menned, mehetsz egyenesen a kapukhoz. Ott, ha nagyobb a csomag, mint egy kis kézitáska (de belefér a keretbe, ami 55cm x 40cm x 20cm, 10 kiló) azt elveszik és ingyen szállítják. Poggyászmatricát nem tudsz otthon nyomtatni, azt vagy a check in pultnál kapsz (ha feladott poggyász) vagy a beszállókapunál (ha kézi).


Egyébként pedig [link]

2018. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam személyivel is lehet az EU-ba pl. Angliába utazni, de a check-in honlapján a document type-nál passport és passport card-ot lehet csak választani. Miért? Akkor most mi a helyzet?
2018. febr. 7. 12:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Úristen, hajnalban utazom, és most látom csak, hogy valami szülői belegyező nyilatkozat is kell, ezt honnan tudom letölteni, mert a Ryanair oldalán nincsen link a pdf-re.


„ha csak az egyik szülőjükkel vagy gondviselőjükkel utaznak, a másik szülő által aláírt "Affido"-t be kell mutatniuk. Hol van ez? Mi ez?

2018. febr. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!