Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi az esély, hogy Angliábó...

Mennyi az esély, hogy Angliából hazajutok nyáron?

Figyelt kérdés

Június 28-ra van repjegyünk, viszont a hírekben meg azt harangozzák, hogy itt az indiai mutàns, és bármikor újra lezárhatnak.

Én meg már megőrülök, hogy nem tudom, hogy nem tudok semmi biztosat, de még sejteni sem sejtem, hogy mi lesz, mert elég nagy szemétség lenne, ha itt Angliában nyárra zárnának le mindent. Szerintetek mire nagyobb az esély? Most már őszig itt sem zárnak le, vagy megteszik még június 28 előtt?



2021. jún. 2. 10:10
1 2
 1/19 D. Brasco ***** válasza:
69%
Várjál...hozom a varázsgömböm...
2021. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem karantén bevállalásával bárki bárhonnan hazajuthat. Tehát hazamész, letöltöd szépen a 2 hét karantént, szólsz valamelyik szerettednek, hogy vásároljon be neked, tegye le az ajtó elé a cekket, te meg vagy interneten elutalod neki az árát, vagy - ha nagyon megbízható helyen élsz - esetleg leteszed az ajtó elé (én utalási költségek ide, vagy oda, mégis az utalás mellett tenném le a voksomat, ma már nem lehet megbízni senkiben, eszeveszett világot élünk), és kész.


Letelik a karantén, és mész amerre látsz. Utána bevásárolsz hungarikumokból meg mindenből, ami itthonról hiányzik, tracccsolsz egyet pár baráttal és kész.


Vagy az egészet megúszhatod, ha ITTHON, PÉNZÉRT vásárolsz egy tesztet pénzért egy magánkórházban (sok ilyen van ma már Budapesten), és ha negatív a teszted, akkor szabad vagy az első perctől, mint a madár.

2021. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Az előzőnek igaza van. Magyar állampolgár bármikor bárhonnan hazajöhet. Hazaérkezést követően 10 nap karantén vár, ha ezt nem akarod akkor két negatív teszt szükséges és mentesülsz.
2021. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
4 hétre megyünk, szóval belefér a 2 hét karantén. De én úgy tudom, hogy mindenképpen kell teszt otthon is, de úgyis 10 nap karantén. És kell mèg egy negatív teszt, ha nem akarok egy nap karantént se. De egy negatív teszttel még 10 nap karantén kötelező úgy tudom.
2021. jún. 2. 11:46
 5/19 A kérdező kommentje:

3, na igen, akkor jól tudtam, hogy 2 negatív teszt kell ahhoz, hogy ne legyen karantén.


De a kérdésem elsősorban arra irányul, hogy aki Angliában él vagy valakije Angliában él az mit gondol, hogy lesz-e itt lezárás vagy mennyi ennek az esélye?

2021. jún. 2. 11:48
 6/19 anonim ***** válasza:
3%
Szemetseg lenne? Basszus, menj haza, de ne gyere vissza.
2021. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6, írtam privátot, mert ez nem a kérdéshez tartozik, de ha arra nem válaszolnál akkor írd már le itt legyél szíves, hogy miért ne jönnék vissza?

Mert szerinted nem lenne szemétség pont nyáron lezárni mindent, amikor az emberek nyaralni mennek, és nem akar senki otthon ülni?

2021. jún. 2. 14:41
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia előbb írtam egy angol kérdéshez, neked is bemásolom én hogy szoktam csinálni, ismerőseim is így utaznak.

Bár kicsit több idő, a két hét karanténtól azért gyorsabb...

''Én leírom hogy csináltuk.


Dublinba repültünk, csak teszt kellett.


Busszal elmentünk egy faluba az Észak Írország és Írország közötti részen.


Egész egyszerűen, ahogy a helyiek is csinálják a határmenti faluba átsétálnak, megmondom őszintén kutya nem kérdezi, nincs határőrizet arrafelé.Csak a hivatalos határátkelőkön van ellenőrzés.Belfastba megint busz, majd onnan komp Liverpoolba.


Hazafelé is így szoktam.van még más trükk is de a legegyszerűbb ez.Rengeteg ingázó csinálja ezt.


Manchesterben dolgozom az Liverpoltól nincs annyira messze.


Inkább nem írom hányszor jöttem már így haza, meg mentem vissza.Ismerőseim is ezt csinálták.''

2021. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy ket negativ teszt? Es milyen teszt pcr, vagy az antigen teszt is eleg? Es hany napnak kell eltelnie a ket teszt között? Azert kerdezem, mert en is hasonlo cipöben jarok, csak nem Angliabol megyek Magyarorszagra.
2021. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Két negatív teszt úgy tudom 1 gyors teszt és 1 pcr.Értelmesebb volna 1 pcr mert az a biztosabb állítólag
2021. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!