Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az lehetséges, hogy azért...

Az lehetséges, hogy azért fogyott el a jegy mert én előzőleg kipróbáltam helyfoglalással, hogy mennyibe kerülne egy repjegy?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy néztem ma egy járatot a wizzair oldalán és mielőtt lefoglalom kiszoktam próbálni, hogy csomagokkal együtt meg helyfoglalással mennyi lenne. Ma délután kipróbáltam, helyet is választottam, nem mentettem el semmit, nem véglegesítettem a jegyet csak a legvégén kiléptem az oldalról. Egy órával utána megint meg akartam nézni a jegyet és azt írja ki, hogy elfogyott. Azért gondoltam arra, hogy ez lehet a háttérben mert emlékszem szokott olyat csinálni, hogy amikor kipróbálom ugyanezt, majd utána megint kipróbálom akkor azokat a helyeket amiket először lefoglaltam, már nem foglalhatóvá teszi. Fontos lenne mert kb. 20 ezret spórolhatnék a repjegyen.

2021. jún. 9. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismételd meg, de előtte töröld ki a gépedről a wizzairos sütiket.

Egy próbát megér.

2021. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy közben más elvitte valóban?

A süti nem lehet oka szerintem, de ga rosszul van megírva a program, még az is lehet.

2021. jún. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindenképp érdemes Incognito/Private browser ablakban nézni a repjegy árakat, hogy ne tudja tárolni, hogy te mit néztél legutóbb, stb.


a rendszer oldalon is nézik, hogy meyik járat után mennyire érdeklődnek. ha egy járatra sok lekérdezés érkezik, ott elkezdik felvinni az árat.

viszont csak az árakat változtatgatják, felesleges foglalásokat nem fognak betenni a rendszerbe, mert azzal később ők szívnának.

viszont nem fogja azt mutatni, hogy elfogyott, ha nem így van. nekik az a céljuk, hogy minél több jegyet eladjanak. amit nem vettek meg, azt nem fogja eladottnak jelezni, mert később még nehezebb lesz eladni (és ilyenkor lehet, hogy le is kell vinniük az árát, ami veszteség). szóval, ha elfogyott, azt szinte biztos, hogy más megvette előtted.

2021. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez kb. így is van, ahogyan már előttem leírták, és nem tévesztendő össze azokkal a trükkökkel, amikor a keresett repjegynél vagy szállásnál kiírják, hogy "rendkívül keresett", vagy "éppen nyolcan nézik ugyanazt", vagy "már csak két db szabad hely van".

De ha mégsem tudtak rávenni az azonnali foglalásra, akkor kis idő múlva elárasztanak a hasonló -de akciós- repjegy vagy szállás ajánlatokkal.

2021. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! Tegnap este végül lefoglaltam a repjegyeket, féltem, hogy valóban elfogynak. Sikerült megoldani egy olcsóbb alternatívát. Az imént megnéztem arra a napra az árakat és még mindig azt írja, hogy elfogytak szóval akkor valószínűleg nem úgy van ahogy írtam.
2021. jún. 10. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzőbb a túlfoglalás, minthogy ne adjanak el szabad helyekét. Állítólag azért, mert mindig vannak, akik végül nem érkeznek meg indulásra.
2021. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!