Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Vettem egy repjegyet, és...

Vettem egy repjegyet, és fizetés után egy olyan emailt kaptam, hogy le van foglalva, meg egy elektronikus jegyet, de azon nincsen rajta, hogy hol ülök, vagy a QR kód. Mikor kapom meg a rendes jegyet?

Figyelt kérdés
máj. 11. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A check-in után kapod meg a beszállókártyádat.
máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számíts rá, hogy jó eséllyel középen fogsz ülni :)
máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most még csak foglaltál. Ha tényleg el is utazol, akkor be kell majd csekkolnod indulás előtt pár nappal, akkor kapsz beszállókártyát, amivel át tudsz menni a biztonsági ellenőrzésen és a beszállókapun. Azon lesz rajta hogy hol ülsz, de még az se biztos, beszálláskor a rendszer számol a gép súlyozásával és ha úgy ítéli meg ott még átültethet máshova.
máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha előszőr repülsz fapadossal, akkor piszkos trükkök egész sorára számíts...
máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát amit a legtöbb ember megszokásból "jegynek" titulál, az már régóta nincs. Áll egy foglalásból [booking] és egy online becsekkolás után (email címedre küldött) vagy a check-in pultnál, esetleg automatánál kapott (kinyomtatott) beszálló kártyából [boarding pass]
máj. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!