Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászban felhihető egy...

Kézipoggyászban felhihető egy kisebb táska, illetve vitaminok?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket a bunkó megjegyzéseket hagyjátok. Még nem utaztam repülőn soha. Próbáltam utána nézni, de valahol azt írták, hogy a vitaminokat nem lehet felvinni csak ha az orvos kiállít papírt róla( nem csak a gyógyszerekről) illetve még a kistáska a kérdéses:/
máj. 13. 11:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha a kézipoggyászod megfelelő méretű, nem lesz gond. Nyugodtan rakhatsz bele kisebb táskát, és a vitaminokat, gyógyszereket is gond nélkül.
máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, mit állítson ki az orvos a vitaminokról? Komolyabb cuccokra kell orvosi igazolás, például morfium tartalmú készítményekre.
máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viheted nyugodtan.
máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felvihető a kézipoggyászban egy kisebb táska. Vitamin mehet nyugodtan. Én inzulinos cukorbeteg vagyok,mindig viszek magammal pár inzulin "tollat", tűket stb, egyszer sem szóltak miatta a reptéren. Persze orvosi papírom van róla, de mondom, soha nem állítottak meg miatta az átvilágítós részen. Söt, a nesszeszeres táskámban mindig van algopirin, neocitrán.
máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szedted ezt a vitaminos infót? :D kutyát nem fogja érdekelni, felviheted simán.
máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen, felviheted, hacsak nem folyékony halmazállapotúak a vitaminok.
máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!😊
máj. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!