Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 10 éves gyerkőcöm utazna...

10 éves gyerkőcöm utazna egyedül rokonokhoz angliába. Melyik légitársaságnál van ilyen gyermek kisérős szolgaltatás? Hogyan működik ez pontosan?

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 22:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
14%
Neked sem a szomszédod a hülye.
2021. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Melyik város? Londonba a British Airways, LOT, Easyjet, Wizzair, Ryanair megy, ezek közül azt hiszem, egyedül a LOT nyújt UM szolgáltatást (unaccompanied minor, kíséret nélküli kiskorú), érdeklődj náluk.
2021. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
1-es, neked sem. Én is utaztam ugyanígy a 90-es években 10 évesen, még mobiltelefon sem volt érdemben, aztán mègis valahogy hazakeveredtem, nyakamban az UAM táblával.
2021. júl. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
14%
Csak akkor még nem voltak annyian a pedofilok.
2021. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%

"

Csak akkor még nem voltak annyian a pedofilok."


Persze, a pedofilokat a Soros Gyuribácsi találta fel.

2021. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A kérdésre keresek megoldást, nem véleményeket... ha a gyerek apja kiköltözött, és kisérgetésre nincs lehetőség biztosan meglehet oldani, nem azt kérdeztem hogy léteznek e pedofilok.
2021. júl. 18. 10:46
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
De ez a gyerkoc a ket het karantent jol fogja viselni?
2021. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Addigra remélem már nem lesz.
2021. júl. 18. 13:39
 9/18 anonim ***** válasza:
12%

Csak hogy kicsit lerántsuk a földre a problémádat: Angliába be és kiutazni komoly korlátozásokkal lehet. Te itt bambán feltételezed, hogy ez nem így lesz, miközben az új variánsok R értéke 6-7,5 között van. (ennyi embert fertőz meg 1 ember). Ha kiszámolod, ROSSZABB MOST A HELYZET, MINT EDDIG BÁRMIKOR. Ha levonod a népesség 50-60 (oltott százalékát, még mindig 3-4 fertőzöttet csinál egyetlenegy beteg ember).

Ezen gondolkodj.

Aztán gondolkodj a akaranténos részen.

És hogy végképp elkeserítselek, egyetlen légitársaság SEM vállalja azt, hogy a te kis tündibündi édes kis szívedcsücskét egyedül felengedje a gépre. Ez jogi dolog, és nem érzelmi. Nincs ilyen, érted?


Egyáltalán érted te, amit mondunk?

2021. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Jajj Covid-rettegő nyomorult 9-es. Már vártam az új kommentedet! Képzeld, most töltöttem egy hetet Cipruson, és WOW még mindig élek. Durva mi? El tudod képzelni, hogy vannak emberek, akiknek nem a covidból és a gyakorikérdésekből áll az élete? Akik élményeket gyűjtenek, amire később emlékezni lehet, ahelyett, hogy minden nap a covid R értékét figyelnék? Egyáltalán érted amit mondok?
2021. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!