Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A WizzAir járatain a kabinba...

A WizzAir járatain a kabinba felvihető ingyenes pogyász tipikusan mi lehet? Pl. sporttáska, válltáska, esetleg hátizsák?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sporttáskát szoktam vinni, és sosem kötöttek még bele.
2021. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs megszabva. Reklámszatyortól a szigszalaggal összeragasztott kartondobozig mindent láttam már.
2021. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Bármi, én szemetesszatyorban szoktam felvinni a cuccaimat.
2021. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

3. Atyaég! Most őszintén, hogy nem kínos nagyon? Egy tűrhető táska pár ezer forint. Hogy nem szégyellsz repülőtéren illetve repülőn így megjelenni?

Erre már nem válasz, hogy de ez fapados. Hova szoktál amúgy repülni?

2021. júl. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
4-es, tulajdonképpen nem mindegy a te szempontodból? Én sem szaladgálnék kukászsákkal, de emiatt megszólni mást...
2021. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Bármi lehet amit belefér a megadott méretbe. Én azért inkább sporttáskát viszek, mert annak ha ellenőrzik a méretét általában bele lehet préselni a keretbe, és több cucc fér bele, mint egy bőröndbe.
2021. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

4

Nem érdekel mások véleménye. Nekem ez vált be. Az ilyen hozzád hasonlókat nem értettem soha, akiknek az egész életük abból áll, hogy azon rettegnek, hogy mit gondolhatnak mások róluk.

2021. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Én azt hittem ezzel a kukászsákkal csak viccelsz:D Jézus ereje! Ember nehogy már ne tudj 6000 Ft-ért venni egy sporttáskát, amit utána hazsnálhatsz éveken keresztül! Engem sem érdekel mit szólnak mások, de azért nem vagyok hajléktalan sem, létezik olyan, hogy minimális igényesség. Remélem ilyen alapon otthon kilóg a cipőből a lábujjad, mert kit érdekel mit szólnak mások. Fürdeni sem kell, mert ki nem szarja le!
2021. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#6: Úgy látom, böröndöt (10 kg határig) csak külön díj ellenében lehet felvinni, és ehhez még fel lehet adni 20 kg pogyászt is. Ez több mint 30 ezerrel megemeli a repülés árát. Van egy ingyenes opció, amikor valami kisebb táskát vihetek magammal, annál az a gond, hogy semmi pipere cucc nem lehet benne, sógorom elfelejtette és elvettek tőle minden ilyet az arcvíztől a naptejig.
2021. júl. 25. 12:58
 10/15 anonim ***** válasza:

9

Lehet csak 100ml-es kiszerelésben és egy 1 literes zipbagben kényelmesen el kell férnie. Naptejet amúgy a világ minden pontján árulnak, ahogy pl WC papírt, kenyeret is szóval azt sem kell vinnetek meg a zsugor ásványvizet is kipakolhatod, ezt is fogsz ott kapni. ;)

2021. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!