Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A WizzAir járatain a kabinba...

A WizzAir járatain a kabinba felvihető ingyenes pogyász tipikusan mi lehet? Pl. sporttáska, válltáska, esetleg hátizsák?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az Ikeában, Flying tigerben etc lehet kapni 1000 Ft-ért tégely csomagot direkt repüléshez. Abba tudsz pakolni tusfürdőt, naptejet, fogkrémet, etc. Elég lesz egy hétre.

Amúgy ti még olcsón megússzátok:D Nekünk egy 20 kg-s bőrönd Ciprusra 43 ezer volt. Innen is csókoltatlak Wizz!

2021. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%

11

Én azt nem értettem soha hogy aki strandolós láblógatós nyaralásra megy annak minek ennyi cucc? Löncshús/májkrém konzervet ott is kapsz, ruhákat is ha éppen valami kell. Úgy is strandon döglés lesz akkor kell két fürdőgatya, türcsi, egy szett normálisabb ruha ha valami fancy helyen akartok kajálni pár alsónemű fogkefe gyógyszerek és kb ennyi. Olcsóbb ha a többit ott veszed aztán kidobod. Ezek simán beleférnek a kisméretű kézipogyóba, és nem hogy 43 ezerbe nem fog kerülni az összes de még egy 10-esbe sem.

2021. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy iszonyatosan fölényes szerettél volna lenni, de nem vittünk se löncshúst se májkrémet :/ Minden este étteremben ettünk, tudod ilyen is létezik. Nekem van olyan úriaskodó tulajdonságom, hogy minden nap másik ruhát veszek fel, mivel a 45 fokban átizzadom mindenem, büdös viszont nem szeretek lenni. Ja, és nem abban az izzadt atlétában megyek este enni, amiben napközben vagyok. A 10 kg-s feladható bőrönd egyébként 30000 volt. Hárman voltunk úgyhogy, jobban megérte ha viszünk egy nagy bőröndöt. Alapból rengeteg naptej kellett, mivel iszonyatosan égetett a nap, kint pedig 18 eurónál indult a 30 faktoros, kis kiszereléses naptej (a fehér bőrömre pedig 50-es kell).

Mielőtt azzal jönnél, hogy ha volt étteremre pénzünk, akkor volt a bőröndre is. Igen volt, de nevetségesnek érzem, hogy évente kb 10 ezer foriunttal drágul a poggyász ára.

2021. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%

13

Nem tudom ti milyen lepra hostelben szálltok meg de a legtöbb szállodában van mosási lehetőség, de még a legcsövesebb airbnb-kben is szokott lenni. Meg értem én hogy a krumpliföldben eligénytelenedik az ember de azért a személyi higiéniára kicsit odafigyelhetnétek, mert egyáltalán nem normális, hogy egy nap használat után bebüdösödik a cuccotok. Meg amúgy ha elutaztok 1 hónapra akkor 30 szett ruhát viszel aztán mind ott rothad majd a szobában? Ez aztán az igényesség.

2021. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6 vagyok, lehet bőröndöt felvinni, csak kerékkel együtt nem haladhatja meg a megadott méretet🙂 Szóval nagybőröndöt nem vihetsz, éz ezért vagyok sporttáska párti😄
2021. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!