Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha átszállásnál lekésem a...

Ha átszállásnál lekésem a csatlakozást akkor mi van?

Figyelt kérdés

Ha ugyanazzal a légitársasággal, akkor gondolom intézkednek, de ha pl másik vinne tovább akkor mi van?


Vagy ha egyben foglaltam, akkor nem gond?


U.i.: Nem önhibából lekésve, hanem mert mondjuk az első gép késett.



2021. júl. 31. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha lekésed akkor így jártál. Foglalsz másik jaratra.
2021. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem ilyen egyszerű...


Ha két külön jegyed van, akkor mondhatni a saját hibádból késed le a csatlakozást, mert nem szántál elég időt az átszállásra (ha késik a gép, akkor is a te hibád, mert külön vannak a jegyek). Ilyenkor valóban másik járatra kell foglalni, de azt hiszem, hogy ilyenkor ad a légitársaság valami kedvezményt, mert az előző jegyet nem használtad fel, de ebben nem vagyok biztos.


Viszont ha egy jegyed van, és úgy késed le a csatlakozást, akkor a légitársaság köteles eljuttatni a célállomásra valamilyen módon.

2021. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyszerre venném a kettőt. Ugyanattól a társaságtól. Csak nincs közvetlen járat oda ahova megyek. Emiatt ajánlja a társaság honlapja, hogy átszállással vinne el.
2021. aug. 2. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezesetben nem lesz gond, ha lekésnéd, mert mindenképp eljuttatnak. Nem tudom, hova utazol, de ha aznap több gép is megy, akkor még aznapra át is tudnak foglalni (már ha van szabad hely).
2021. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!