Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Törökországba akik már jártak?

Törökországba akik már jártak?

Figyelt kérdés
Nem rég foglaltam repjegyet Törökországba az eskynál, és nem kaptam meg a beszálló kártyát, le kellett mondjam a szállást, ugrott minden, a pénzem nem térítik vissza, el sem lehet őket érni, emailre nem válaszolnak. Tudnátok segíteni tapasztalatokkal, hogy mentetek ki, hol foglaltatok? És hogy esetleg mit tudok tenni az ügy érdekében
2021. aug. 5. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Repülőjegyet mindig közvetlenül a légitársaságtól vegyél!
2021. aug. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy az ilyen emberek mit éreznek. Felmész a Pegasus/Turkish oldalára, és veszel egy jegyet.
2021. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2 hát nem ért hozzá szegény, és csak azt látja, hogy ott kicsit olcsóbb. Az eszébe se jut, hogy pl megnézze a véleményeket az adott közvetítőről, mert valszeg azt sem tudja, hogy van ilyen.

Kérdező, ha ennyire rutintalan vagy, menj inkább utazási irodával. Ott mindig lesz valaki, aki megoldja a felmerülő problémákat.

2021. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!