Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Magyarországon belül lehet...

Magyarországon belül lehet rendes utasszállító repülővel utazni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy Magyarországon belül, Debrecenből Budapestre, majd vissza repülővel lehetséges-e menni? A kislányom nagy vágya, hogy repülővel utazzon, de mivel nem vagyunk beoltva külföldre nem tudom ki vinni, ezért ha lehetséges akkor Debrecenből indulva a Budapesti repülőtérre lehet menni repülővel? Illetve az mennyibe kerülne?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. aug. 12. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Menetrend szerinti járat nincs, sétarepülést kisebb gépekkel viszont sok reptéren vállalnak, szóval ezzel a keresőszóval kutass!
2021. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
35%

Mintha csak rólam lenne szó... :(

Nem, sajnos nem lehet Debrecenből Budapestre repülni, bár nem is lenne érdemes, maximum 20 perces lenne az út, viszont annál drágább, de ahogy az első írta, sétarepülés lehetséges. Aki repült már rendes utasszállítóval is, az tudja, hogy teljesen más érzés egy 150-200 férőhelyes gépen repülni, de a kislányodnak fel sem fog tűnni, gondolom úgyis a látványért szeretne menni :) Azért a későbbiekben vidd el repülni valahova rendesen is, tudom, milyen csodálatos dolog gyerekként megtapasztalni azt az érzést, mikor felszáll a gép... (bár lehet, belőlem csak az elfogultság és a megszállottság beszél...) egyébként én Székesfehérváron voltam sétarepülésen, ha közel van hozzátok, ajánlom.

2021. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat 😁

Nekünk Debrecen és Nyíregyháza van közel. Tetszik ez a sétarepülés ötlet, de ahogy nézegettem elég drága, szinte ugyanott van, mintha külföldre vennék jegyet. Egyébként én úgy hallottam, hogy a sétarepülős repülőn megvan adva egy adott súly ami benne lehet. És ugye a a férjem is szeretne velünk jönni, mi ketten a férjemmel 100kg+-osok vagyunk, az úgy nem lenne jó, ha a család külön-külön utazna, plusz az szerintem több pénz is. :)

De még átvitatjuk a sétarepülést, vagy ha le ment a vírus mizéria, elvisszük nyaralni külföldre. 😄

2021. aug. 12. 12:07
 4/7 anonim válasza:
75%

Sétarepülést tudom én is ajánlani, sokkal nagyobb élmény mint a nagygépes repülés. Van ahol 4 személyes (pilóta + 3 fő) géppel tudtok repülni, ott mehettek nyugodtan mindhárman.

De ha mindenképp a nagygéphez ragaszkodtok, az Aeropark szervez egy nagygépes sétarepülést (Budapest - Budapest), erre holnapig még tudtok regisztrálni:

[link]

2021. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Most nem,régebben volt Budapest/Ferihegy/- Debrecen járat IL-14 tip.légcsavaros repülővel,ami a gyerekkoromban még járt.Menetidő mindennel együtt 35-40 perc volt.Visszafejlődtünk,ez már nincs.
2021. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Már sajnos MALÉV sincs,aki ezt akkor azért meg tudta oldani.

A mostani légitársaságoknak ez nem lenne már üzlet,nem is tudom milyen igény lenne erre.Akinek mindíg nagyon sürgős annak már lehet magángépe is.

2021. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem fejlődünk vissza inkább kicsit kevesebb lett az idióta aki 200 km akar repülni miközben vonattal gyorsabban odaér.

Tudjátok a vonat árammal megy és nem okádja magából a sok szemetet.

2021. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!