Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi kell hazautazáshoz Angliából?

Mi kell hazautazáshoz Angliából?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beoltva. Jegyem megvan jővőhónapra.

2021. szept. 11. 17:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


120 font a 2 itteni teszt

2021. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sem karantén sem 2 teszt nem kell. Magyarállampolgárnak 1 PCR tesztre van szüksége másra nem.
2021. szept. 13. 17:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha visszajössz Angliába
2021. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen visszaútnál más tészta de nem hiszem hogy vissza jövök pár évig.

A hazautazási feltételeket pedig sehol nem találtam meg magyar állampolgár számára, elég fura s főleg az hogy az itteniek sem tudnak választ adni rá. A repülőtéri rendőr pedig csodálkozott hogy kérdeztem a karanténról, vagy hogy megkell-e indokolni az utazásom célját. Azt volt a válasza hogy állampolgár unalmában is haza jöhet amikor akar sem indokolni nem kell sem karantén kötelezettsége nincs. Pedig mindenhol azt találtam hogy 10 nap karantén vár rám de ezek szerint vagy rosszul olvastam és nem állampolgárra vonatkozott vagy oda sem volt írva. Egyébként szép árat kérnek ezért a tesztért! 100 font ami kb 40 ezer…

2021. szept. 13. 18:20
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne is mondd

És ez még csak most lett ennyi nekem pár héttel ezelőtt ez jóval többe fájt :/

2021. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!