Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nem találom a boarding passot...

Nem találom a boarding passot a Ryanair applikációban, megkaphatom a reptéren is?

Figyelt kérdés
Nem találja az applikáció a boarding passomat, pedig helyesen írtam be mindent. Ha nem lesz meg indulásig, a reptéren megkapom enélkül is? Közvetítőn keresztül vásároltam a jegyet (állítólag ők majd online becsekkolnak helyettem, de nem bízok bennük), kaptam e-mailben a foglalást, tehát ki van fizetve, lehet ebből baj?

2021. szept. 24. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Árul már el, hogy mi ebben a poén, hogy egy Ryanair jegyet nem a Ryanair oldalán veszel meg?
2021. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
3-4 ezer forinttal olcsóbb volt így neki, aztán meg nyelheti az ideget.
2021. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Persze, magyar elit szekció, akik mindig mindent jobban tudnak és sosem hibáznak… pofázni azt bezzeg mind tud. Nos, életemben először repultem, fogalmam sem volt mit hogy kell csinálni, de tanultam belőle. Utólag hála a Jóistennek minden rendben volt, jóval 24 órával az indulás elott megkaptam a boarding passt, ma meg leszálltam a Ryanaires járattal. Köszönöm hogy csak kioktatást és flegma hozzáállást tudtok tanúsítani, meg szarkasztikus megjegyzéseket. Gondolom mikor ti vagytok szarba to sem értékelitek ha nem tudnak érdemben hozzászólni, de a cseszegetés az viszont megy.
2021. szept. 28. 22:08
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Ha most repülnék életemben először, akkor is lenne annyi eszem, hogy a légitársaság honlapjáról veszem meg a jegyet. A proli stílusod gyönyörűen reflektálódik a döntéseiden.
2021. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%
Az első 9 válasz mind segítő szándékú és informatív volt. Csak mondom.
2021. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!