Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen repülőgépet láthattam?

Milyen repülőgépet láthattam?

Figyelt kérdés
Autóval mentem az éjszakában, amikor több km távolságból figyelmes lettem egy csillag szerű fényre. Olyan fényes volt, mint az Esthajnalcsillag. Amikor közelebb értem, akkor láttam, hogy vannak szárnyai és azok is villognak, viszont nagyon lassú sebességgel ment a jármű. Eltávolodva más sokáig látszott a fénye. Méretre kisebbnek tűnt mint egy utasszállító, kisebb gépnek vagy helikopternek tűnt.

2021. dec. 25. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Hol láttad? Mikor (nap,óra,perc)? Milyen magasan volt? Milyen irányba tartott (É-D-K-NY)? Lökhajtásos vagy légcsavaros? Hány hajtóműve volt? A hajtőművek a szárnyon voltak, vagy a törzsön elöl vagy hátul?

Mondjuk ha abban sem vagy biztos hogy merevszárnyú volt-e vagy helikopter akkor nehéz lesz kitalálni. :D

2021. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát akkor kisebb gép volt vagy helikopter.

Bocs, de ennyi infóból nem lehet leszűkíteni a kört, ezerféle típus jöhet szóba.

Egyébként ha a jövőben kíváncsi lennél ilyesmire, ajánlom a Flightradar24 alkalmazást, ingyenesen is használható.

2021. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Utazómagassáon krúzoló gépek navigációs fénnyel vannak megjelölve, nincs rajtuk állandó erős fehér fény.

Amit láttál az vagy le/felszálló gép volt, vagy maga a csillag amit követve eljutottál volna Betlehembe! Ezért lenne jó tudni hogy pontosan hol láttad.

2021. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Lehet ufó volt. Én is szoktam néha fura gépeket látni.
2021. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Most a napokban, valamelyik este en is eszrevettem, hogy az osszes repulo leszallofennyel repkedett ... akkor ugy gondoltam, hogy biztos a kod miatt. Azert volt fura, mert nagyon messzirol erkezo gepek is reflektorral jottek es nem csak a repuloter kornyeken.
2021. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikulas eppen csapatta az utat hazafele Lapfoldre a szankoval :)
2021. dec. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10000 láb alatt használják a fényszórókat.
2021. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!