Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazás molettként/duciként....

Utazás molettként/duciként. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Van köztünk rendszeresen utazó és 100 kg feletti?

Figyelt kérdés
A fogyás folyamatban van, de ha nem muszáj nem várnék az álomsúlyig az utazással. Európán belül, lehetőleg nem horrorösszegekért.

2022. jan. 11. 13:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
Fúúú de kipróbálnék egyszer egy sbbw csajt. Elvergődnék rajta egy fél órát, azt összekenyném.
2022. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
115 kg voltam, mikor AF-szal utaztam, teljesen kényelmes volt.
2022. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
0%
Még a pontos méretedet sem írod le... eszed van-e? Írj a légitársaságnak, ők tudják megmondani mekkora a szék, te meg hogy mekkora a segged.
2022. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Nézd, én nagyon nagy vagyok 150kg+ és 180cm+


Lehet repülni. Nem rosszabb, mint egy távolsági busz. Van amikor szerencsés a helyzet és kényelmes, van úgy hogy picit szűk, de tűrhető. Ha rövid az öv, akkor adnak toldót bele.


A súlyod miatt nem fognak kinézni, ha egyébként rendezett/ápolt vagy.


Utazz, az nagyon jó, és a fogyásnak is jót tesz, hiszen egész nap mozogsz, még diétáznod sem kell úgy is fogyni fogsz.

2022. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egy hosszutavu jaraton kaptam veszkijarati ulest. Kover voltam, a ryanairen pl. nem ert ert be a biztonsagi ov, kellett a kiegeszito.

Na, ezen a jaraton pedig konkretan nem fertem bele az ulesbe, mert a talca a ket ules kozotti karfaba csuszott bele, igy ezekrol az ulesekrol nem lehet lelogni....


Akkor 165 kg voltam (183 cm magas) Ekkor mar belattam, hogy igy nem mehet tovabb, 2 ev alatt leadtam 70 kg. Az volt a jutalom, hogy kisgeppel mentem setarepulesre (120 kg sulykorlatozas volt rajta, korabban nem mehettem volna vele)

2022. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
#15, nekem is nagyon kellene fogynom, hasonló súlyban vagyok, mint amiről te indultál, de el se tudom képzelni, hogy lehet ennyit fogyni.
2022. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En elkezdtem magamnak fozni es nem a boltban vettem keszetelt. Az edesseget, cukros uditoket elhagytam es elkezdtem setalni. Eleinte csak rovideket tudtam, kesobb 1.5-2 orat setaltam naponta es ennyi eleg is volt, hogy lemenjen 70 kg.


Persze lehetett volna sokkal tobb mozgas is, akkor talan gyorsabban ment volna a fogyas, de igy is fogytam

2022. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!