Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Lufthansa mennyire veszi...

A Lufthansa mennyire veszi szigorúan kézipoggyász méreteit?

Figyelt kérdés

Jövő héten utazok Lufthansa-val egy átszállásos tengerentúli járattal és az a kis bőrönd amit felvinnék magammal, széltében és magasságában belefér a méret meghatározásba, de hosszában 4cm-rel túl lóg a maximumon a kerekei miatt. Emiatt elvehetik a beszállásnál vagyok ennyi eltérés miatt nem csinálnak belőle gondot?

Vissza fele Eurowings-el repülök, ott hasonlóan állnak hozzá dologhoz, tekintve hogy egy cég? :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2022. jan. 19. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell aggódni miatta, és extra költségre sem kell számítani. Ha nagyon tele van a gép akkor maximum annyi fog történni hogy megpróbálják elkérni, hogy letegyék a csomagtérbe. Azért írom hogy megpróbálják, mert én szoktam mondani hogy nem, és utána békén hagynak. Majd elveszik mástól:)
2022. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha 40 cm-rel log ki az sem szamit. Nagy hatizsakokat visznek fel es meg nagyobb borondoket. A lufi nem fapados.

Az eurowings mar mas tema de 4 cm miatt szerintem ott sem szolnak.

2022. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem Lufthansa sztori, de egyszer abba kötöttek bele Párizsban, hogy a szabvány kabinbőröndöm első zsebe dudorodott, orcsepp volt bele meg ilyenek. Át kellett pakolnom kistáskába, hogy beférjen a keretbe. Aztán mérés után az orruk előtt pakoltam vissza a dudort :D Lufthansával még nemvolt ilyen.
2022. jan. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Kézipoggyásznál igenis számít. Az nem fapad vagy nem fapad kérdése, hogy a fenti tárolórekesz akkora, amekkora. Hagyományos légitársaságnál sem tudsz bepréselni dupla akkorát, mint amekkora belefér.
2022. jan. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én repültem Lufthansaval tengerentúlra és komolyan vették. Főleg a tengerentúli járatokon ahol kisebb a hely. Fizetni nem kellett, de a nagyobb bőröndőket beszálláskor nem engedték fel, mentek a feladandók közé.
2022. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem tudom ti milyen lufival mentetek, Mexikoba akkora borondokwt vittek fel hogy nehanynak segiteni kellett hogy betudja pakolni a felso tartoba.
2022. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem gurulóst, hanem egy sima, egyszerű hátizsákot viszek kézipoggyászként. A magasságát Frankfurtban úgy lemérték mint a huzat, pedig szemmel látható volt, hogy kisebb. Wizzen többek között az előttem lévő szék alá is befér. Szerintem ez kicsit ilyen szerencsekérdés.


Most gonosz leszek, de mivel a covid súlyosan megtépázta a légitársaságokat, lehet elkezdik nagyon komolyan venni ezeket, hátha legombolhatnak még pár ezrest. Ez nem rosszindulat, érthető a társaság részéről, csak senki nem szereti :D

2022. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7/ Teljesen hasonló tapasztalataim vannak, Finnairrel mentem 6 órás repülő és mindenért fizetni kellett. Ok, hogy kaját nem adnak, de a megrendelt kb. 20 Eurós kajához csak bor volt, ha mást akartam azért fizetni kellett. Szétültetek minket, én a 25. sorban férjem az 5. sorban. Csomagokra ugyanaz vonatkozik, mint fapadoson. Covid előtt ilyenek nem voltak.
2022. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előre foglalt helynél is szétraknak? Mit mondtak, miért?
2022. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Én meg azt nem értem, hogy emberek mit tudnak ennyit összeszerencsétlenkedni a táskáikkal. Hogy nem tudnak betartani méretszabályokat? Minden hétre van egy ilyen kérdés, hogy X a max, de nekem nagyobb, akkor vajon megbüntetnek?
2022. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!