Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Izraelbe utazás április -...

Izraelbe utazás április - május magasságában?

Figyelt kérdés

Oltás és teszt kell, utána pedig karantén. Én Eilatba mennék, de a repülő Tel-Avivban landol. Onnan transzferral át mehetek a hotelomba vagy Izrael kijelöl egy karantén hotelt?

Mennyire bonyolult az országba belépés?

Illetve a hazautazáshoz is kell tesztelni majd? Erről nem találtam pontos információkat

Bárkinek, akinek van friss tapasztalata izraeli utazással, tudna nekem segíteni?

Konzult és izrael oldalát is megtaláltam, ott is nézem az infókat, de a saját tapasztalat érdekelne.


2022. febr. 4. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A világ egyik legdrágább országában amiatt karanténozni, hogy utána tengerparton legyél nagyon felesleges pazarlásnak tűnik. Eilattól konkrétan mindkét irányban 5-5km távolságra vannak harmadannyiba kerülő városok, amelyek pont ugyanezt nyújtják. Akaba és Taba konkrétan. Ha Jeruzsálem, Tel-Aviv vagy Palesztina miatt mennél, az tök más, de Eilat semmi egyedit nem tud csak simán rohadt drága.
2022. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aquabába van közvetlen járat 6 ezerért. Nincs karcsi csak teszt kell meg a vízum. És konkrétan pár kilométerre leszel Eilattól. Eilat amúgy nem rossz hely van pár érdekesség ott de szvsz a jelenlegi feltételek mellett nincs értelme oda menni. Túl komplikált.
2022. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Konkrét céllal megyek, nem nyaralgatni.

Majd szólok a rendezvény szervezőinek, hogy rakják át, mert más város olcsóbb…

Ha nyaralás lenne a cél, akkor már rég más országba nézném a repülőjegyet és a beutazási feltételeket, de köszönöm

2022. febr. 4. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
3 ebben az esetben nem egyszerűbb Eilatba menni közvetlenül ott meg a hotelben letölteni a karcsit? Oké oda csak fapad megy de azt a 4 órát ki lehet bírni.
2022. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!