Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egyedül visszajönni a JFK...

Egyedül visszajönni a JFK reptérről, nem lesz gond? Az egyik ismerősömmel mennék Amerikába közvetlen járattal, de ő később jön vissza mint én. Nem beszélek semmilyen idegennyelvet. Bemerjem vállalni a visszautat, vagy ne menjek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi döntsük el helyetted? Hű, de életrevaló vagy!
2022. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ki van minden plakátolva, táblázva, neoncsíkozva. A security checket meg csak nem kevered össze a férfi mosdóval. Vállald be nyugodtan. Egy reptéren nem lehet eltévedni. Ha nagyon elvesznél megkérdezel egy információs srácot google fordítóval és megkérded, hogy kísérjen el.
2022. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ezért vannak analfabétabiztos piktogramok mindenhol. Kifelé nem nagyon tartóztatnak, de azért a telefonodra töltsd le a Google Fordító offline magyar és angol nyelvcsomagját, hogy ha kell, tudj pötyögve kommunikálni.
2022. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Jó lesz az 👌
2022. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van közvetlen járat bpről?
2022. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 A nyáron lesz.
2022. febr. 5. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyáron sincs közvetlen járat. A járvány előtt létezett, most örülhetsz, ha nem törlik a járatod.
2022. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Június 3-tól lesz megint.
2022. febr. 5. 21:21
 9/9 anonim válasza:

Én 2017-ben mentem ki egyedül Los Angelesbe és vissza. BP-Frankfurt-LA vonalon oda, LA-Zurich-BP vissza. Beszélek angolul úgyhogy semmi gond nem volt, de ha nem beszéltem volna akkor is minden ki van írva mindenhová és könnyen lehet tájékozódni.

Papírokkal meg, ha kérnek valamit és nem érted akkor egyszerűbb ha előre összekészítesz mindent egy paksamétába és csak odaadod, ki fogják keresni azt ami éppen kell nekik, sokaknál láttam csak ilyen egyszerűen megoldva, fel vannak készülve a dolgozók hisz nagyon sok külföldi van.


Sok sikert

2022. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!